Cena
1,15 EUR
Izpildes termiņš darba dienās
Pēc vienošanās
Saņēmējs
Fiziska persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Fiziskām personām – pirmās palīdzības pasniedzējiem un apmācītājorganizācijām - atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 563 “Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta maksas pakalpojumu cenrādi” noteiktajam par tiesībām izsniegt apliecības par pirmās palīdzības sniegšanas apmācību kursa noklausīšanos vai beigšanu ir iespējams iegādāties apliecības, kas minēts MK 2012.gada 14.augusta noteikumu Nr.557 “Noteikumi par apmācību pirmās palīdzības sniegšanā” 7., 8. un 9. pielikumā.

Lai iegādātos šīs apliecības, jāaizpilda iesniegums un tas jānosūta NMPD (paraugu atradīsiet zemāk, apakšsadaļā “Saistītie dokumenti”). Sīkāka informācija pieejama zemāk.

Informācija iesniedzējam:

  1. Pakalpojuma saņēmējam jāaizpilda iesniegums (iesnieguma paraugs pieejams sadaļā “Saistītie dokumenti”).
  2. Aizpildīto iesniegumu aicinām nosūtīt izmantojot oficiālo elektronisko adresi jeb e-adresi vai uz e-pastu: nmpd@nmpd.gov.lv, kas parakstīts parakstītu ar drošu elektronisko parakstu vai iesniegt to personīgi klātienē, nosūtot pa pastu. Plašāk par iesniegumu noformēšanu un iesniegšanu sadaļā "Iesniegumu iesniegšanas kārtība Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā".
  3. Pēc iesnieguma saņemšanas NMPD Jums nosūtīs uz Jūsu norādīto e-pasta adresi priekšapmaksas elektronisko rēķinu, norādot termiņu, kurā Jums tas jāapmaksā. 
  • Ja iesniegumā nav norādīts, kurš ir tiesīgs saņemt Jūsu vārdā apmaksātās apliecības NMPD, tad pie apliecību saņemšanas personai jāuzrāda vai jāiesniedz pilnvara. Pilnvara nav nepieciešama, ja apliecības izņem organizācijas pārstāvis, kuram organizācijā ir paraksta tiesības un fiziskai personai (pirmās palīdzības pasniedzējs), ja tā apliecības izņem pati. Pilnvarotai personai līdz jābūt personu apliecinošam dokumentam.

 

 

*PVN nepiemēro