Statuss:
Noslēdzies
Jaunā BAC Imanta piebūve

Projekta ietvaros Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigāžu atbalsta centrs „Imanta”, kas ir viens no lielākajiem brigāžu atbalsta centriem Rīgā, ieguva jaunas un plašas telpas. Pateicoties ASV Bruņoto spēku Virspavēlniecības Eiropā finansiālam atbalstam, ir uzcelta piebūve, kurā atrodas mediķiem un autovadītājiem tik ļoti nepieciešamās darba telpas un vieta operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu apkopei.

Projekta ietvaros izbūvēta gandrīz 300 kvadrātmetrus plaša piebūve un jaunās telpas ir pielāgotas 24h režīmā dežurējoša personāla darba specifikai un vajadzībām. Paplašinot esošo brigāžu atbalsta centra ēku, ir izveidota operatīvā medicīniskā transporta apkopes zona, aprīkojuma un inventāra mazgātava, saimniecības telpas un ģērbtuves brigāžu darba vajadzībām.

Par projektu:

Kopējās projekta izmaksas: 578 769,60 ASV dolāri jeb teju 600 000 EUR (summā iekļauts arī valsts PVN finansējums).

Memorands starp NMPD, Veselības ministriju un ASV Civilās sadarbības programmas pārstāvjiem par projekta realizāciju noslēgts 21.02.2020. Ēka ekspluatācijā nodota 18.12.2020.

Projekta mērķis bija brigāžu atbalsta centra “Imanta” Anniņmuižas bulvāri 89, Rīgā, brigāžu mediķu un autovadītāju darba telpu un operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu vietas apkopes labiekārtošana, lai nodrošinātu vienas no NMPD pamatfunkcijām - nodrošināt neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanu - īstenošanu.

Būvniecības darbus veica Latvijas uzņēmums SIA Abora, savukārt, būvuzraudzību veica SIA "JV projekts". Uzraudzība notika ASV Bruņoto spēku virspavēlniecības Eiropā Civilās sadarbības programmas ietvaros.

NMPD mediķu brigāde pie jaunās ēkas