No 2020. gada novembra visiem pacientiem, kuriem ir pozitīvs Covid-19 tests un šo personu kontaktpersonām, ir iespēja saņemt ambulatoros veselības aprūpes pakalpojumus konkrētās ārstniecības iestādēs. Pakalpojumi tiek sniegti tiem pacientiem, kuru veselības stāvoklis nepieļauj gaidīt šo pakalpojumu saņemšanu pēc atveseļošanās, kā arī Covid-19 slimības gaitas uzraudzībai.

Medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējas Covid-19 pacientiem un to kontaktpersonām

Ārstniecības iestāžu un pakalpojumu sarakstu atradīsiet Nacionālā veselības dienesta mājaslapā.

Ārstniecības pakalpojumu saņemšanas kārtība akūtos gadījumos SPKC atzītām, ģimenes ārsta noteiktām Covid-19 kontaktpersonām un Covid-19 pozitīviem pacientiem
Ārstniecības pakalpojumu saņemšanas kārtība

 


Noderīga informācija un materiāli par ārstēšanos mājās:

  1. Lai nodrošinātu to Covid-19 pacientu informētību, kuri var ārstēties mājās, Stradiņa slimnīcas speciālisti sagatavojuši vienkāršu un uzskatāmu informatīvo materiālu, kas vērš uzmanību uz galvenajiem faktoriem, kam jāpievērš uzmanība atveseļošanās procesā. Materiāls pieejams Stradiņa slimnīcas mājaslapā.
  2. Noderīgu informāciju, kā noris ārstēšanās mājās, ja cilvēkam ir apstiprināta Covid-19 saslimšana, kā ārsts pieņem lēmumu par Covid-19 pacienta izolācijas pārtraukšanu un, kā rīkoties pacienta ģimenei, uzzināsi Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā.

  • Visu, kas jāzina un jāievēro mājas karantīnā esošajiem Covid-19 pacientu kontaktpersonām, atradīsi SPKC mājaslapā.