Cena
Skatīt maksājumus
Izpildes termiņš darba dienās
-
Uzzināt vairāk
Saņēmējs
Fiziska persona
Uzzināt vairāk
Saņemšanas ierobežojumi
-

Lai kļūtu par pirmās palīdzības pasniedzēju, atbilstoši Ministru kabineta 2012.gada 14.augusta noteikumu Nr. 557 "Noteikumi par apmācību pirmās palīdzības sniegšanā" 12.punktā noteiktajam, fiziskai personai ir jāapgūst 68h apmācības kurss, jāveic stažēšanās vismaz 90h apmjomā pie instruktora palīga vai instruktora, jānokārto sertifikācijas eksāmens. Pirmās palīdzības pasniedzēju 68stundu apmācības programmas saturs ir noteikts Ministru kabineta 2012.gada 14.augusta noteikumu Nr. 557 "Noteikumi par apmācību pirmās palīdzības sniegšanā" 3.pielikumā. Apmācības notiek 8 dienas. Apmācību norises datumi katrai apmācību grupai tiek noteikti atsevišķi un publicēti NMPD mājas lapā.

Procesa apraksts

 1. Pakalpojuma pieprasīšana.
  Pieteikšanās pirmās palīdzības pasniedzēju kursiem iespējama jebkurā laikā.
  Pēc pieteikuma saņemšanas Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, pieteicējs tiek iekļauts pakalpojuma saņēmēju gaidītāju sarakstā. Pakalpojuma saņemšana tiek piedāvāta rindas kārtībā. Pēc pieteicēja iekļaušanas dalībai konkrētā apmācību kursa grupā (vietu skaits ierobežots), tiek sagatavots un nosūtīts apmaksai rēķins par pakalpojuma saņemšanu. Tikai pēc rēķina apmaksas norādītajā termiņā persona var saņemt pakalpojumu.

 2. Maksājuma veikšana.
  Pēc pieteikuma saņemšanas NMPD sagatavo un nosūta iesniedzējam apmaksai rēķinu par dalību pirmās palīdzības pasniedzēju 68h apmācības kursā, atbilstoši maksas pakalpojumu cenrādim.
  Rēķina apmaksa jāveic rēķinā norādītajā termiņā.

 3. Pakalpojuma saņemšana
  Iesniedzējs pakalpojumu saņem saskaņā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta tīmekļa vietnē publicēto konkrētā pirmās palīdzības pasniedzēju 68 stundu apmācības kursa norises grafiku.

Maksājumi

PozīcijaCena
Pirmās palīdzības pasniedzēju apmācības kurss EUR