Pirmā palīdzība Jaunumi

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (turpmāk – Dienests)  aicina pieteikties pirmās palīdzības pasniedzējus kvalifikācijas paaugstināšanas semināram “Pirmās palīdzības sniegšana gaisā un uz zemes”. Seminārs notiks 12. jūlijā no plkst. 13.00 līdz 17.00 tiešsaites režīmā Microsoft Teams platformā.

Seminārs veltīts dažādām aktualitātēm pirmās palīdzības jomā un attīstības tendencēm nākotnē. Semināra galvenā tēma – pirmās palīdzības sniegšana lidojuma laikā. Seminārā, kā lektori, piedalīties pirmās palīdzības pasniedzēji I. Bermaka un D. Martinsone. Semināra nobeigumā dalībniekiem tiks sniegta informācija par Dienesta izsaukumu pieņemšanas kārtību.


  • Par dalību seminārā dalībnieki saņems elektronisku apliecību (4 stundas).

  • Pieteikšanās termiņš: 2024.gada 2. jūlijs (ieskaitot).

  • Pieteikšanās semināram aizpildot un parakstot iesnieguma veidlapu, kura atrodama Dienesta mājas lapā vai portālā www.latvija.lv

  • Aizpildīto iesniegumu aicinām nosūtīt uz Dienesta e-pastu: nmpd@nmpd.gov.lv parakstītu ar drošu elektronisko parakstu vai iesniegt to personīgi klātienē Dienestā, nosūtīt pa pastu vai izmantojot portālu www.latvija.lv.

Dalības maksa par semināra apmeklējumu: 15,06 euro

(Ministru kabineta 2023. gada 3. oktobra noteikumu Nr. 563 “Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta maksas cenrādis” 6.7.apakšpunkts).


Pieslēgšanās saite tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem vienu dienu pirms semināra.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties pa tālruni: 25596940 vai 67337077; 67337628