Pilnveido savas pirmās palīdzības prasmes. Bildēs NMPD darbinieki atsvaidzina savas zināšanas pirmajā palīdzībā

Pirmās palīdzības zināšanām un prasmei, spējai un gatavībai to sniegt var būt dzīvības cena. Kritiskās situācijās: stipra asiņošana, aizrīšanās, bezsamaņa, izšķirošas ir minūtes. Šādos brīžos, tieši pateicoties līdzcilvēku sniegtajai pirmajai palīdzībai līdz ierodas NMPD, cilvēku ir iespējams glābt un viņš daudz veiksmīgāk spēj atveseļoties.

Pirmā palīdzība ir jāzina katram, regulāri jāpilnveido praktiskās iemaņas, lai nelaimes gadījumā neapjuktu un spētu palīdzēt sev, savai ģimenei, draugam, kolēģim vai uz ielas sastaptam līdzcilvēkam.

Nupat arī dienestā vairāk ne kā 50 mūsu kolēģi -  administrācijas un atbalsta personāls: juristi, lietveži, personāla, komunikācijas speciālisti u.c. – atsvaidzināja savas zināšanas un prasmes pirmās palīdzības sniegšanā.

Sekojot mūsu piemēram, aicinām arī citus uzņēmumus un institūcijas organizēt pirmās palīdzības apmācības saviem darbiniekiem. Ticiet mums, tas  vienlaikus var būt arī  lielisks saliedēšanās pasākums ar milzu pievienoto vērtību. Iespējams, jauniegūtās vai atjaunotās  zināšanas un prasmes ir kāda cilvēka dzīvības cena!

Ar ko sākt? Izvēlies savu pirmās palīdzības apmācītājorganizāciju vai sertificēto pasniedzēju: "Pirmās palīdzības apmācītājorganizācijas un sertificētie pasniedzēji".

Būt gataviem ir mūsu pienākums un atbildība par sevi, saviem tuvajiem un savu valsti, Latviju!