Preses konference par aktualitātēm saistībā ar COVID-19 izplatību Latvijā, tai skaitā konkrētāk runājot par saslimšanas gadījumu Rēzeknes slimnīcā, kā arī citu slimnīcu darbu.

Preses konferencē piedalās:

  • Slimību profilakses un kontroles centrs Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs
  • Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Rinalds Muciņš
  • NMPD direktore Liene Cipule

Skatīt šeit.

Preses brīfings, kurā atbildīgie dienesti informē par izmaiņām no 7. marta rīcības kārtībā, ja būs aizdomas par saslimšanu ar COVID-19. Tāpat informējam par iespējām aizdomu gadījumā mājas apstākļos paņemt laboratorisko izmeklējumu paraugus visā Latvijā.

 

Skatīt šeit.

Preses konference, kurā Veselības ministrija un atbildīgie dienesti informē par turpmāko rīcību un rekomendācijām saistībā ar pirmo Latvijā apstiprināto saslimšanas gadījumu ar Covid-19.

Skatīt šeit.

Atbildes uz jautājumiem par aktuālo situāciju saistībā ar COVID-19 izplatību sniedz Jurijs Perevoščikovs (SPKC) un Liene Cipule (NMPD). Stāstīsim arī par mediķu brigādi, kas no šodienas dodas izsaukumos, lai mājas apstākļos nodrošinātu analīžu veikšanu pacientiem, kam parādījušies simptomi un kas bijuši skartajās teritorijās.

Skatīt šeit.