Jaunumi
Drošākā autoparka apbalvojumi salikti viens aiz otra
Foto: Kaspars Garda

Tāpat kā katru gadu, arī šogad uzņēmuma “Balta” un Satiksmes ministrijas organizētajā konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks” NMPD novērtēts atzinīgi un ieguvis augstu apbalvojumu. Šoreiz mums – bronzas godalga, kas ir kā apliecinājums NMPD komandas veikumam desmit gadu garumā strādājot, atjaunojot, modernizējot  un ikdienā uzturot dienesta autoparku augstā līmenī.

Mūsu materiāltehniskais nodrošinājums viennozīmīgi ir viens no būtiskākajiem faktoriem, lai mūsu mediķiem būtu droši un ērti strādāt, bet pacienti saņemtu palīdzību pēc iespējas ātrāk un kvalitatīvāk. Šogad varam lepoties ar 110 jaunajām automašīnām, un jau tuvāko mēnešu laikā saņemsim vēl 47 jaunā tipa - mazākus auto. Mūsu autoparks atjaunojas strauji, un pavisam drīz au varēsim lepoties ar vienu no jaunākajiem un labākajiem autoparkiem visā Eiropā.

Balvas saņēmējs un tās pasniedzējs stāv uz skatuves, fonā redzama neliela bilde no projektora
NMPD Transporta nodrošinājuma departamenta vadītājs Egils Lapiņš saņemot apbalvojumu. Foto: Kaspars Garda

Tas viss - idejas izlološana, brigāžu darba specifikai un palīdzības sniegšanai pacientiem nepieciešamo vajadzību apzināšana, iepirkumu organizēšana, automobiļu konstruēšana, testēšana, aprīkošana - var aizņemt pat divus gadus. Taču ieguldītais darbs atmaksājas un to novērtē arī citi – viesojoties pie sadarbības partneriem Lietuvā vai uzņemot viesus pie mums dienestā, ārvalstu kolēģi apbrīno to, cik moderni un unikāli ir mūsu risinājumi operatīvajā medicīniskajā transportlīdzeklī.

Paldies lieliskajiem un mērķtiecīgajiem kolēģiem no Transporta nodrošinājuma departamenta, visiem uzņēmīgajiem mūsu operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu vadītājiem un mediķiem,  IT speciālistiem un projektu vadītājiem par lielo ieguldījumu, lai dienests ilgtermiņā varētu noturētu augstos standartus, un ik dienu veiksmīgi spētu īstenot mūsu misiju - glābt un saglabāt cilvēku dzīvības.


Par konkursu “Drošākais uzņēmuma autoparks”

Konkurss “Drošākais uzņēmuma autoparks” iestājas par sociāli atbildīgiem uzņēmumiem, kuri savā ikdienas darbībā, pārvaldot autoparkus, pierāda, ka tiem patiesi rūp kopējā satiksmes drošība. Tas ietver uzņēmuma iesaisti risku vadībā, cilvēkresursu vadību, uzņēmuma politiku un rīcību attiecībā uz ceļu satiksmes negadījumiem, to uzraudzību un vadību, kā arī autoparku raksturojošo parametru analīzi un tehnisko nodrošinājumu.

Konkursu organizē BALTA sadarbībā ar Satiksmes ministriju. Gada balvu atbalsta un izpratni par ilgtspējīgu un sociāli atbildīgu autoparku pārvaldi palīdz veicināt Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD), SIA “Circle K Latvia”, SIA “SEB līzings”, AS “Mapon”, SIA “Green Wave Latvija”, biedrība “Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts” (InCSR), Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija un Latvijas Pašvaldību savienība.