Jaunumi
Jaunie NMPD darbinieki kopā ar direktori

Kā jūs sagaidāt savus jaunos kolēģus komandā? Mums tā ir svētku diena, tāpēc turpmāk ik mēnesi dienestā rīkosim īpašu jauno darbinieku dienu ar nosaukumu “Sirdsdarbs vieno”. Šajā dienā nebūs ne darba drošības instrukciju, ne lekciju, bet smiekli, iepazīšanās un skaista kopā būšana. Turklāt dienas noslēgumā katrs jaunais darbinieks neatkarīgi no amata dod svinīgu solījumu strādāt dienestam, Latvijai un tās cilvēkiem, kā arī no direktores rokām saņem īpašu NMPD nozīmīti, kā sveicienu – laipni lūgts komandā, kur sirdsdarbs vieno!

Neatkarīgi no tā, vai esi mediķis, grāmatvedis, operatīvā vadības centra dispečers vai noliktavas darbinieks, mēs visi glābjam dzīvības. Katrs esam iesaistīti šajā procesā un tikai no mūsu kopīgā darba ir iespējams rezultāts. Darbs pie mums ir ļoti īpašs – tas nekad nebeidzas un nenorimst – ik mirkli mēs saņemam izsaukumus un steidzam kādam palīgā. Mēs strādājam uz zemes, debesīs un arī ūdenī. Mēs esam klāt kā lielos un svarīgos notikumos, tā arī ikdienišķās un pavisam neikdienišķās situācijās. Esam ļoti tuvu cilvēkiem viņu dzīves vissarežģītākajos brīžos un redzam situācijas un notikumus, kuras neredz citi. Mēs esam komanda, kurā nav nesvarīgu cilvēku un nesvarīgu amatu. Un tāpēc ir būtiski, lai ikviens sajūt sevi kā komandas spēlētāju un veiktu sev uzticēto ar vislielāko atbildību, tiecoties uz izcilību,” teic NMPD direktore Liene Cipule.

FOTO mirkļi: Jauno darbinieku diena, kur ar prieku komandā uzņēmām 28 jaunos kolēģus no dažādiem Latvijas novadiem. Viņu vidū – gan ārsta palīgi un medicīnas asistenti, gan NMPD autovadītāji un administratīvie darbinieki.

Jaunie darbinieki prezentācijā
Jaunie darbinieki KAC
Jaunie darbinieki klausās par OMT
Jaunais darbinieks kopā ar direktori
jauno darbinieku nozīmītes
Jaunie darbinieki dod solījumu
Jaunie darbinieki spēlē vērtību spēli