Jaunumi
NMPD pārstāvji saņem diplomu par darbinieku dalību Eiropas eksāmenā 2023

Pavisam nesen mūs patīkami pārsteidza ziņa, ka NMPD ir ieguvis diplomu par darbinieku aktīvu iesaistīšanos un viņu zinātkāri “Eiropas eksāmenā 2023”.  Izrādās, esam vieni no TOP 5 aktīvākajiem uzņēmumiem un institūcijām, kas piedalās šajā erudīcijas spēlē! Un tas viss pateicoties mūsu darbiniekiem, kuri savā brīvajā laikā aizraujas ar dažādām zināšanu viktorīnām Šis eksāmens visā Eiropā, tostarp Latvijā, notiek katru gadu un tā jau 10 gadus pēc kārtas, pārbaudot tā dalībnieku zināšanas par Eiropas Savienību dažādu jautājumos. Eksāmens tradicionāli notiek laikā no 7.-9.maijam, un to organizē esmaja.lv.

Mūsu kolēģi, kas šajā eksāmenā piedalījušies vairākkārt, atzīst, ka ar katru gadu eksāmena jautājumi paliek sarežģītāki, bet tajā pašā laikā – ar katru gadu tiek iegūtas arvien jaunas zināšanas par Eiropas Savienību. “Šis eksāmens jau kļuvis par tādu kā azartu, jo 20 minūšu laikā ir jāmēģina atbildēt uz 30 jautājumiem. Kā īpaši sagatavoties būtībā nav iespējams – vai nu tu zini, vai nē. Nav kā skolas laikos, kad kontroldarbam taisījām špikerus… Un galvenais – ir āķis lūpā un dalības sertifikāti tik krājas un krājas, par ko ir vislielākais gandarījums" teic Aigars Migliņš, BAC Centrs operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājs.

Arī Operatīvās vadības centra dispečere Inta Turka, kura šo Eiropas eksāmenu kārto jau vairākus gadus, atzīst: “Man patīk sevi nodarbināt ar šādiem jautājumiem. Tas ir kā sevis izaicināšana, jo informācija par Eiropas Savienību ir tik daudzpusīga, un katru reizi tā tiek pasniegta caur citu prizmu! Tā teikt, vienmēr jāuztur sevi formā, jābūt informētai par notiekošo, lai katru gadu “liktu jaunu bildi iekšā”!”

Pateicamies katram mūsu kolēģim par dalību šajā Eiropas eksāmenā un par jūsu iniciatīvu šādai brīvā laika izzinošai aktivitātei. Kolēģi no Rīgas, Daugavpils, Gulbenes, Bauskas, Jūrmalas, Krāslavas, Valmieras un Siguldas novada, kā arī no Dienvidkurzemes – šī atzinība ir jūsu!

Balvu, veselīgu augļu grozu, par NMPD darbinieku aktīvu dalību pasniedza biedrības Eiropas Kustība Latvijā prezidents Andris Gobiņš un Eiropas Komisijas pārstāvniecības vadītāja Zane Petre. Savukārt balvu NMPD vārdā saņēma NMPD direktores vietniece Egita Mikšus, Operatīvās vadības centra dispečere Inta Turka un brigāžu atbalsta centra Centrs operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājs Aigars Migliņš.