Latviski    In English    По-русски
Glābt un saglabāt cilvēku dzīvības

Aktualitātes

20.02.2015
Nomas sludinājumi- Rojā un Dundagā
Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāžu izvietošanai nepieciešamas telpas Rojā un Dundagā. Sīkāka informācija dokumentos pielikumā.
Lasīt vairāk
20.02.2015
Socioloģiskā aptauja: Veselības aprūpes institūciju vidū visaugstāko iedzīvotāju novērtējumu saņēmis NMP dienests

NMP dienests ir Latvijas iedzīvotāju vispozitīvāk novērtētā institūcija veselības aprūpē salīdzinājumā ar ģimenes ārstu institūciju, veselības centriem, slimnīcām, feldšerpunktiem un traumpunktiem jeb steidzamās medicīniskās palīdzības punktiem, liecina tirgus un sociālo pētījumu aģentūras „Latvijas fakti” veiktā aptauja.

Lasīt vairāk
05.02.2015
NMP dienests izsludina konkursu, aicinot darbā operatīvo transportlīdzekļu autovadītājus 76 Rīgas reģiona brigādēm

NMP dienests izsludinājis konkursu operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu vadītāju atlasei, lai no šā gada maija nodrošinātu autovadītājus 76 ātrās palīdzības brigāžu darbam Rīgas reģionā, pārņemot šo funkciju no ārpakalpojuma sniedzēja a/s "Rīgas sanitārā transporta autobāze"

Lasīt vairāk
03.02.2015
NMP dienests: neatliekamā medicīniskā palīdzība Rīgas reģionā tiks nodrošināta

Jau no decembra vidus, kad Veselības ministrija pieņēma konceptuālu lēmumu ātrās palīdzības brigāžu mašīnas un šoferu pakalpojumu turpmāk nepirkt kā ārpakalpojumu, bet valstij pašai tos nodrošināt, NMP dienests veic visus sagatavošanās darbus, lai no šā gada maija nodrošinātu neatliekamo medicīnisko palīdzību Rīgas reģiona iedzīvotājiem.

Lasīt vairāk
29.01.2015
Ēnu dienā iepazīsti NMP dienesta mediķu darbu

Līdz šā gada 5.februārim skolu jaunieši aicināti pieteikties ēnot Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, lai klātienē iepazītu ātrās palīdzības mediķu darbu. Reģistrācija www.enudiena.lv

Lasīt vairāk
29.01.2015
NMP dienesta mediķu brigāde pirmo reizi piedalās starptautiskās mācībās Polijā

No 28.-30.janvārim Polijas pilsētā Bielsko-Biala norit 10.starptautiskās neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu mediķu mācības, kurās pirmo reizi piedalās arī brigāde no Latvijas.

Lasīt vairāk
29.01.2015
Informācija par nomas objekta iznomāšanu Smiltenē
NMP dienestam nepieciešams nomāt telpas Smiltenē (pilsētā) brigāžu punkta izvietošanai.
Lasīt vairāk
27.01.2015
Pirmās palīdzības apmācītājorganizāciju un pasniedzēju atbilstības novērtēšanas komisijas sēde
2015.gada 27.februārī notiks kārtējā NMP dienesta pirmās palīdzības apmācītājorganizāciju un pasniedzēju atbilstības novērtēšanas komisijas sēde.
Lasīt vairāk
27.01.2015
Pārbauda gatavību Ebolas vīrusslimības gadījumā

Otrdien, 27.janvārī, aizvadītas praktiskās mācības, kuru laikā tika pārbaudīta NMP dienesta, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) stacionāra „Latvijas infektoloģijas centrs” (LIC) un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) gatavība nodrošināt medicīnisko palīdzību pacientam ar profesionāli pamatotām aizdomām par bīstamu infekciju – Ebolas vīrusslimību.

Lasīt vairāk
15.01.2015
SPKC informē: gripas izplatības intensitāte pieaug

Jaunākie Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) gripas un akūtu augšējo elpceļu infekcijas (AAEI) monitoringa dati liecina, ka aizvadītajā nedēļā pacientu skaits, kuri vērsās ambulatorajās iestādēs gripas gadījumos bija vidēji 32 pacienti uz 100 000 iedzīvotāju. Salīdzinot šo rādītāju ar iepriekšējās nedēļas datiem (6 gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju) var secināt, ka ir sākusies intensīva gripas izplatība un  tuvākajā laikā saslimstība ar gripu turpinās pieaugt, skaidro SPKC epidemiologi.

Lasīt vairāk