Latviski    In English    По-русски
Glābt un saglabāt cilvēku dzīvības

Aktualitātes

23.09.2015
Aicinām klātienē iepazīt NMP dienesta darbu

Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienā, 9.oktobrī aicinām iepazīt NMP dienesta darbu, apmeklējot 26 neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāžu punktus un brigāžu atbalsta centrus visā Latvijā.

Lasīt vairāk
22.09.2015
Šogad vēl 48 mediķi apmācīti medicīniskās palīdzības sniegšanā helikopterā

2015.gada 15.septembrī notika kārtējās NMP dienesta mediķu mācības Nacionālo bruņoto spēku Gaisa spēku  Aviācijas bāzē (NBS AB) Lielvārdē. Mācībās tika pilnveidotas mediķu zināšanas un spējas nodrošināt neatliekamo medicīnisko palīdzību glābšanas darbu laikā un transportējot cietušos ar glābšanas helikopteru.

Lasīt vairāk
17.09.2015
Notiks kārtējā pirmās palīdzības apmācību atbilstības novērtēšanas komisijas sēde

Kārtējā NMP dienesta pirmās palīdzības apmācītājorganizāciju un pasniedzēju atbilstības novērtēšanas komisijas sēde notiks 2015. gada 6.novembrī. Sēdē tiks izskatīti pirmās palīdzības pasniedzēju resertifikācijas dokumenti, kā arī noturēts pirmās palīdzības pasniedzēju pirmreizējās sertifikācijas eksāmens.

Lasīt vairāk
10.09.2015
Par NMP dienesta direktora pienākumu izpildītāju uz laiku ieceļ Birutu Kleinu

Ar Veselības ministra Gunta Belēviča rīkojumu no š.g. 9.septembra par NMP dienesta direktora pienākumu izpildītāju uz laiku iecelta Veselības ministrijas Veselības aprūpes departamenta direktora vietniece Biruta Kleina.

Lasīt vairāk
31.08.2015
Aicinām skolēnus pārbaudīt zināšanas par rīcību kritiskās situācijās projektā „Esi drošs – neesi pārdrošs”

Iekšlietu ministrija sadarbībā ar Līvu Akvaparku, A/S „Latvijas Gāze”, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, Valsts policiju un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu Latvijas skolu 7.-8. klašu skolēniem rīko konkursu informatīvi izglītojošā projekta „Esi drošs – neesi pārdrošs” ietvaros.

Lasīt vairāk
10.08.2015
NMP dienesta mediķi nodrošinās neatliekamo medicīnisko palīdzību Aglonas svētku apmeklētājiem

No 11. līdz 15.augustam vairāk nekā 100 Neatliekamās medicīniskās palīdzības (NMP) dienesta mediķi un pirmās palīdzības sniedzēji nodrošinās medicīnisko palīdzību Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku apmeklētājiem Aglonā. Medicīnisko palīdzību sniegs neatliekamās medicīnas ārsti, ārsta palīgi, ārsti - reanimatologi, kā arī Latvijas Sarkanā Krusta pirmās palīdzības sniedzēji.

Lasīt vairāk
04.08.2015
NMP dienesta mediķi: Karstajās dienās esi piesardzīgs!

Ņemot vērā meteorologu prognozēto karstumu tuvākajās dienās, aicinām neaizmirst par piesardzību: izvēlies atbilstošu apģērbu, uzņem pietiekamā daudzumā šķidrumu un saudzē bērnu veselību.

Lasīt vairāk
21.07.2015
NMP dienesta BAC „Krasts” brigāžu vajadzībām jaunceļamās ēkas pamatos svinīgi iemūrēs laika kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm

Otrdien, 21.jūlijā plkst. 14:00 Rīgā, Grebenščikova ielā 1 notiks svinīgs pasākums, kura laikā tiks iemūrēta laika kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāžu atbalsta centra „Krasts” jaunceļamās ēkas pamatos.

Lasīt vairāk
14.07.2015
Lai atgrieztos pozitīvs no „Positivus” – mediķu ieteikumi

Šīs nedēļas nogalē Positivus festivāls Salacgrīvā pulcēs daudzus tūkstošus cilvēku no visas Latvijas. Lai varētu izbaudīt festivāla programmu triju dienu garumā, NMP dienesta mediķi aicina apmeklētājus festivāla laikā parūpēties arī par savu veselību un drošību.

Lasīt vairāk
NMP dienesta mediķu ieteikumi skolēnu dziesmu un deju svētku dalībniekiem

Šajās dienās Rīgā sabraukuši vairāki tūkstoši bērnu no visas Latvijas, lai piedalītos skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos. Lai gūtu gandarījumu un prieku nedēļu ilgajos mēģinājumos un no sirds izbaudītu svētku burvību, NMP dienesta mediķi dalībniekiem atgādina parūpēties arī par savu veselību un drošību.

 

Lasīt vairāk