Latviski    In English    По-русски
Glābt un saglabāt cilvēku dzīvības

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu vadīs Liene Cipule

28.12.2017

Atklātā konkursā uz Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktora amatu uzvarējusi Liene Cipule, kura strādājusi dažādos ar veselības aprūpi saistītos amatos gan valsts pārvaldē, gan privātajā sektorā.

Kā uzsver L.Cipule, “NMPD attīstība un efektīva darbība ir viens no priekšnoteikumiem veselības aprūpes sistēmas stabilitātei kopumā. Īpaši pašlaik, kad mūsu valsts piedzīvo pārmaiņas veselības aprūpes organizēšanā”.

“Manas prioritātes NMPD vadībā būs kvalitātes un procesu vadības uzlabošana, cilvēkresursu nodrošināšana un attīstība, kā arī efektīva finanšu resursu pārvaldība. Lielākais izaicinājums būs izveidot spēcīgu un saliedētu komandu savu ieceru realizēšanai un vienlaikus, saglabājot labākās dienesta darba tradīcijas, motivēt cilvēkus uz dienesta attīstību,” akcentē L.Cipule.

Valsts kanceleja atklātu konkursu uz vakanto NMPD direktora amatu izsludināja šā gada 13. novembrī. Kopumā šim amatam pieteicās astoņi pretendenti. Vērtēšanas komisija lēma, ka L.Cipule vislabāk atbilst NMPD direktora amata prasībām. Jaunajā amatā L.Cipule plāno sākt strādāt no 2018. gada 8. janvāra.

No 2015. gada septembra valsts tiešās pārvaldes iestāžu vadītāju atlasi centralizēti veic Valsts kanceleja. Atlases kārtība līdzās atklātības kritērijam paredz nodrošināt pēc vienotiem principiem organizētus konkursus uz vadītāju amatiem valsts tiešās pārvaldes iestādēs.

 

INFOGRAFIKA par valsts pārvaldes iestāžu vadītāju centralizēto atlasi.


Atpakaļ