Latviski    In English    По-русски
Glābt un saglabāt cilvēku dzīvības

NMP dienesta speciālisti saņem LR Zemessardzes komandiera pateicību

13.07.2017

Piektdien, 7.jūlijā, NMP dienesta vadība un speciālisti saņēma Latvijas Republikas Zemessardzes komandiera pateicības rakstus par sniegto atbalstu, sadarbību un aktīvu dalību zemessargu mācību organizēšanā un norisē.

Pateicības piešķirtas dienesta direktorei Sarmītei Villerei, Katastrofu medicīnas sistēmas apmācības nodaļas vadītājai Rutai Jakušonokai, galvenajai speciālistei pirmās palīdzības kontroles jautājumos Lolitai Krūmiņai, galvenajam speciālistam pirmās palīdzības jautājumos-ekspertam Haraldam Lučkovskim un Katastrofu medicīnas gatavības plānošanas un koordinācijas nodaļas vecākajai speciālistei Ditai Heibergai.

Viens no NMP dienesta uzdevumiem ir izstrādāt pirmās palīdzības apmācības programmas valstī un apmācīt pirmās palīdzības pasniedzējus. Tā ietvaros NMP dienesta speciālisti regulāri nodrošina praktiskās apmācības – seminārus arī Zemessardzes pirmās palīdzības pasniedzējiem, kuri tālāk savas zināšanas nodod zemessargiem visā Latvijā un nodrošina viņu apmācību. Šogad maijā NMP dienesta Katastrofu medicīnas gatavības plānošanas un koordinācijas nodaļas pārstāvji kā novērotāji piedalījās arī Zemessardzes un ASV karavīru organizētās ārkārtas situācijas mācībās.

Atpakaļ