Latviski    In English    По-русски
Glābt un saglabāt cilvēku dzīvības

Aktualitātes

18.05.2015
„Glābēju dienā” dienesta mediķi apbalvoti par dzīvību glābšanu

Piektdien, 15.maijā, jau otro gadu pēc kārtas norisinājās Latvijas Neatkarīgās televīzijas (LNT) organizētā Glābēju diena, kuras svinīgajā apbalvošanas ceremonijā „Gods kalpot Latvijai” tika godināti dažādo dienestu darbinieki, kuru profesija saistīta ar cilvēku dzīvību glābšanu un kuri izšķirošā brīdī ir rīkojušies augsti profesionāli, pašaizliedzīgi un atbildīgi.

Lasīt vairāk
14.05.2015
Mediķi aicina Lattelecom Rīgas maratona dalībniekus izbaudīt skrējienu, pareizi novērtējot savu gatavību un veselību

Pirms svētdien, 17.maijā, gaidāmā Lattelecom Rīgas maratona, NMP dienesta mediķi aicina tās dalībniekus nopietni izvērtēt savas spējas, spēkus un veselību iecerētās distances veikšanai.

Lasīt vairāk
01.05.2015
Turpmāk valsts pati nodrošinās ātrās palīdzības šoferus un operatīvos transportlīdzekļus

Jau no 18.marta tika uzsākta pakāpeniska atteikšanās no ārpakalpojuma, un šobrīd arī Rīgas reģionā, līdzīgi kā citur valstī, gan operatīvie transportlīdzekļi, gan arī autovadītāji tiek nodrošināti ar paša dienesta resursiem.

 

Lasīt vairāk
29.04.2015
Noslēgusies atteikšanās no ātrās palīdzības šoferu un mašīnu ārpakalpojuma

Ceturtdien, 30.aprīlī, plkst. 12:00 mediju pārstāvji aicināti uz informatīvu pasākumu, kurā tiks sniegta informācija par to, kā ir noslēgusies atteikšanās no ātrās palīdzības mašīnu un autovadītāju ārpakalpojuma Rīgas reģionā.

Lasīt vairāk
14.04.2015
Prezentēs visjaunākos operatīvos transportlīdzekļus darbam Rīgas reģionā

Ceturtdien, 16.aprīlī, plkst. 11:00 mediju pārstāvji aicināti uz informatīvu pasākumu, kura laikā tiks prezentētas visjaunākās 2015.gadā ražotās un iegādātās ātrās palīdzības automašīnas Rīgas reģiona brigāžu darbam, kas iegādātas par Eiropas reģionālā attīstības fonda projekta finansējumu*.

Lasīt vairāk
02.04.2015
Piesardzība svētku laikā pasargās no nelaimes

NMP dienesta mediķi aicina atcerēties par drošības pasākumiem Lieldienu svētku un garo brīvdienu laikā, lai pasargātu sevi un tuviniekus no nelaimes.

Lasīt vairāk
31.03.2015
NMP dienestā operatīvo un glābšanas dienestu pārstāvji runā par sadarbību ikdienā un ārkārtas situācijās

Otrdien, 31.martā, NMP dienests aicināja uz tikšanos citu dienestu un institūciju Operatīvo vadības centru pārstāvjus, lai pārrunātu līdzšinējo sadarbību, kā arī tuvāk iepazīstinātu ar NMP dienestā izveidoto operatīvās vadības sistēmu un to, kā tiek organizēts mediķu darbs ikdienā un ārkārtas situācijās neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšanā.

Lasīt vairāk
18.03.2015
Par operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu un to autovadītāju nodrošinājumu ar NMP dienesta resursiem, atsakoties no ārpakalpojuma izmantošanas Rīgas reģionā
Šobrīd ikdienā Rīgas reģionā izsaukumos dodas 75 mediķu brigādes, kuru vajadzībām šoferus un brigāžu nodrošinājusi RSTA. Līdz ar līguma izbeigšanos operatīvos transportlīdzekļus un šoferus, līdzīgi kā tas ir citos reģionos, arī Rīgā turpmāk nodrošinās NMP dienests ar saviem resursiem.
Lasīt vairāk
16.03.2015
Informatīvs pasākums medijiem par NMP dienesta darbu Rīgas reģionā no 18.marta

Trešdien, 18.martā plkst. 11:00 mediju pārstāvji aicināti uz informatīvu pasākumu, kura laikā tiks sniegta informācija par NMP dienesta darbu un izsaukumu apkalpošanu Rīgas reģionā no 18.marta, uzsākot pakāpenisku atteikšanos no autovadītāju un operatīvo medicīnisko transportlīdzekļu izmantošanas ārpakalpojumā un nodrošinot turpmāk tos ar NMP dienesta resursiem.

Lasīt vairāk