Latviski    In English    По-русски
Glābt un saglabāt cilvēku dzīvības

Iedzīvotāji saka PALDIES NMP dienesta brigāžu mediķiem

Pateikties NMP dienesta mediķiem par profesionāli sniegtu palīdzību vai izglābtu dzīvību iespējams izmantojot veidlapu saziņai.

Pateicībā lūdzam norādīt izsaukuma adresi un aptuveno laiku (šī informācija netiks publicēta), lai elektroniskajā izsaukumu uzskaites sistēmā būtu iespējams atrast brigādes sastāvu un viņu vārdus publicēt kopā ar iesūtīto pateicību.

18.01.2016.

"Labrīt, milzīgs paldies brigādes darbiniekiem, kas vakar dežūrēja Baldonē un veda no Riekstukalna neveiksmīgu sportotāju- tik profesionāli, laipni un atsaucīgi mediķi!! :))"

Paldies NMP dienesta brigādei: ārsta palīgam Zanei Vēverei, ārsta palīgam Normundam Buividam un OMT vadītājam Arnim Aparniekam.


09.12.2015.

"Vissirsnīgākais paldies neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādei un īpašs paldies dakterei Ilzei Simsonei par manas dzīvības glābšanu 2015. gada 13. novembrī Cēsīs.
AR pateicību, Uldis K."
Paldies NMP dienesta brigādei: ārsta palīgam Ilzei Simsonei, ārstam-stažierim Jūlijai Petjukēvičai un OMT vadītājam Arnim Gulbiņam.


4.12.2015.

"Sirsnīgs paldies Jelgavas brigādei par mātes dzīvības glābšanu. Paldies par kvalitatīvu komandas darbu ārstniecības personām Anželikai Nemnjasjevai, Olga Fjodorovai un labam šoferītim! Mīļš, mīļš paldies!!!!"
Paldies NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Anželikai Ņemnjasevai, sanitāram Olgai Fjodorovai un OMT vadītājam Juris Akseņenko.


4.11.2015.

"Gribētu izteikt pateicību NMP brigādei, kura tika izsaukta pie grūtnieces. No sirds vēlos pateikt pateicības vārdus šīs brigādes mediķiem par profesionālo rīcību un šoferītim par pacientes ātru nogādāšanu slimnīcā. Viņu ātrā rīcība glāba dzīvību māmiņai un bērniņam, kuri tagad veseļojas un nu jau jūtas labi. Paldies Jums un veiksmi turpmākajā darbā!"
Paldies NMP dienesta brigādei: ārsta palīgam Signei Voilakai, sanitāram Aleksandram Saveļjevam un OMT vadītājam Oskaram Baumanim.


25.10.2015.

"Vēlamies izteikt visdziļāko pateicību 134. brigādes dakterītei Vasiļenko, kas bija pie manas mātes 23.oktobrī. Paldies viņai par iejūtību, sirsnību, profesionalitāti, par smaidu, par labu nomierinošu vārdu. Paldies, ka "izvilka" mūsu māti tādā akutā situācijā. Kad mēs jau domājām, ka viņu zaudējām, viņa izdarīja visu iespējamo un māte palieka dzīva. Paldies par profesionālo intuīciju situācijā. Mīļš paldies!
Ar dziļu cieņu un pateicību,
A.Kareļina"
Paldies NMP dienesta brigādei: ārsta palīgam Darjai Vasilenko, sanitāram Kārlim Pētersons, OMT vadītājam Aldonim Jurikam.


23.10.2015.

"Sirsnīgs paldies NMP dienesta mediķu brigādei un personīgi ārstei I. Stonkuses kundzei. Paldies Jums par augsto profesionalitāti, sapratni un cilvēcību sniedzot palīdzību manai mammai Teklai.
Patiesā cieņā: Anna L."
Paldies NMP dienesta brigādei: ārstam Irinai Stonkusei, ārsta palīgam Raisai Komarovskai un OMT vadītājam Valdim Upeniekam.


02.10.2015.

"Gribu izteikt pateicību  NMPD 153.brigādei, kas sniedza nepieciešamo palīdzību un nogādāja uz uzņemšanas nodaļu. Paldies arī mediķim, kurš izsauca NMP."
Paldies NMP dienesta brigādei: ārstam Igoram Čepelovam, ārsta palīgam Alinai Ručjovai un OMT vadītājam Romanam Cvekam.


23.09.2015.

"Šodien ieradās brigāde nr.  151, ļoti atsaucīgi, smaidīgi. Spēja palīdzēt un visu izskaidrot, kā arī slimniecei visu izskaidroja un to uzjautrināja, lai nesatraucās. Paldies jums."
Paldies NMP dienesta brigādei: ārstam Ingai Pūrei, sanitārei Andai Kronei un OMT vadītājam Normundam Nurkam.


14.09.2015.
"Очень хотелось выразить огромною благодарность врачу скорой помощи  Rolandu Iraids, это человек который действительно работает на своем месте. К сожалению, скорую вызываем часто, но в этот раз очень хочется сказать спасибо, спасибо что есть такие врачи. еще раз спасибо."
Paldies NMP dienesta mediķim - ārsta palīgam Rolandam Iraidam.


13.09.2015.

"Vēlos ļoti pateikties 143.brigādei par sniegto palīdzību un uzņemšanu nelaimes gadījumā!!!!!! Paldies jums, malači, jūs esat LABĀKIE!!!!!!!!!! Artūrs, Emīls un Sandra :)"
Paldies NMP dienesta brigādei: ārstei Jekaterinai Fiļippovai, sanitārei Kitijai Meilandei, OMT vadītājam Andim Feldmanim.


08.09.2015.

"Izsaku vissirsnīgāko pateicību par rūpēm sniedzot man steidzamu palīdzību, kā arī par iejūtību un sirsnību ārstei V. Sīmansonei un feldšerītei, 113. brigādei, kas palīdzēja man, kā arī visiem, visiem, kas bija iesaistīti palīdzības sniegšanā.
Novēlu visiem veiksmi un izturību šajā tik grūtajā darbā!"

Paldies NMP dienesta brigādei: ārstam Virgīnijai Sīmansonei, ārsta palīgam Agita Bernāne, OMT vadītājam Igoram Purviņam.


02.09.2015.

"Vēlos pateikties ātrās palīdzības komandai, kas 29.augustā palīdzēja bērnam ar elpošanas traucējumiem. Precīza diagnoze un augsta profesionalitāte!
Paldies Jums un veiksmi turpmākajā darbā!"
Paldies NMP dienesta brigādei: ārsta palīgam Mārim Šļahotai, ārsta palīgam Alīnai Melānei un OMT vadītājam Vladislavam Kostinam.


26.08.2015.

"Izsaku lielu pateicību par profesionālo darbu Jūsu darbiniekiem - brigādēm, kas sniedza palīdzību auto avārijā Cēsu rajonā. Biju Jums līdzās.
Sandis S."
Paldies NMP dienesta brigādēm: 223. brigādei - ārstam Jūlijai Feoktistovai, ārsta palīgam Unai Sverņikovai un OMT vadītājam Ruslanam Sverņikovam, 222. brigādei ārsta palīgam Dacei Stonkai, ārsta palīgam Aijia Suipei un OMT vadītājam Uldim Anim, 221. brigādei ārsta palīgam Svetlanai Jolkinai, ārsta palīgam Pārslai Ūdrei un OMT vadītājam Pēterim Eglītim, 224. brigādei ārsta palīgam Sarmītei Lismentei, ārsta palīgam Guntai Bērziņai un OMT vadītājam Imantam Bērziņam, 226. brigādei ārsta palīgam Indrai Štrausai, ārsta palīgam Zinaīdai Aļeksējevai un OMT vadītājam Aldim Kanušniekam.


16.08.2015.

"Pateicos NMPD 102. brigādes mediķiem par iejūtību, kompetenci, sapratni un padomiem, palīdzot atvieglot manai mammai Valdai ļoti grūtu veselības stāvokli."
Paldies NMP dienesta mediķiem ārsta palīgam Lindai Svažai, ārsta palīgam Gustavam Bergmanim, OMT vadītājam Arkadijam Melngailim.


12.08.2015.

"Brigādes, kas tika izsauktas uz ceļa negadījumu uz ceļa Ragana- Bīriņi! Jūs esat savā vietā, milzīgs paldies par Jūsu darbu un to, kā Jūs to darāt... Tas ir nenovērtējami!"
Paldies NMP dienesta brigādēm: ārsta palīgam Ilzei Jukšai, māsai Ilonai Kārkliņai, OMT vadītājam Jānis Treijs un ārstam Agnesei Ozolai, ārstam Annai Augulei, OMT vadītājam Egilam Veinbergam.


10.08.2015.

"Sirsnīgi pateicos dakteres A. Milleres ātras palīdzības brigādei, kura dežūrēja Taurenes pagastā, par profesionālu darbu un atsaucību"
Paldies NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Antrai Millerei, ārsta palīgam Dacei Riekstiņai un OMT vadītājam Andrim Ješkinam.


08.08.2015.

"Paldies jaukajaii komandai dakterei M.Timosenko un viņas palīgam- Olgai par palīdzību un sapratni. Lai Dievs Jūs Svētītu. Paldies."
Paldies NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Marinai Timošenkovai, sanitārei Olgai Fjodorovai un OMT vadītājam Aldim Ķeirānam.


31.07.2015.

"Pateicos brigādei par ļoti iejūtīgo un saudzīgo attieksmi man grūtā brīdī."
Paldies NMP dienesta brigādei ārstam Kasparam Šetleram, ārsta palīgam Ievai Jansonei un OMT vadītājam Renāram Jaukulim.


22.07.2015.

"Vēlos pateikties Rīgas NMP brigādei, diviem gados vēl pavisam jauniem mediķiem, kuri 2015. g. 15. jūnijā izglāba man dzīvību. Anda"
Paldies NMP dienesta brigādei ārstam Annai Artiņukai, ārsta palīgam Denisam Grebecam, un OMT vadītājam Aļģirtam Šlekonim.


13.07.2015.

"Labvakar! Sirsnīgi pateicos NMP dienesta brigādei par man sniegto palīdzību Liepājā. Par sirsnīgu un iejūtīgu attieksmi. Gribētu novēlēt ikvienam nelaimē nonākušajam satikt tik atsaucīgus mediķus kā tas izdevās man. Ir patiess prieks, ka šādi cilvēki strādā NMP dienestā. Lai Dievs Jūs visus sargā un palīdz Jūsu atbildīgajā darbā! Ar cieņu, Vitālijs V."
Paldies NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Tatjanai Jozepai, ārsta palīgam Martai Būdai un OMT vadītājam Mārtiņam Ūdrim.


25.06.2015.

"Liels paldies Jekaterinai Homenko par augsti kvalificētu un sirsnīgu palīdzību!"
Paldies NMPD dienesta brigādei ārstei Jekaterīnai Homenko, sanitāram Krišjānim Puriņam un OMT vadītājam Gintam Ābelim.


19.06.2015.

"Labdien! No sirds gribu pateikties NMP Latgales reģionālā centra brigādei: Elvīrai Stupelei, Initai Rēķei, Jevgenijam Bondarevam par laipno un iejūtīgo apkalpošanu un transportēšanu! Paldies visai komandai! Cieņā, Tatjana."
Paldies NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Elvīrai Stupelei, ārsta palīgam Initai Rēķei un OMT vadītājam Jevgēnijam Bondarevam.


17.06.2015.

"Liels paldies 121. brigādei par operatīvo darbību un neatsveramo atbalstu ceļā uz Dzemdību namu. Dakterītei paldies par psiholoģisko atbalstu un uzmundrinājumu.
Paldies no visas mūsu ģimenes, arī no mazā brāļa"
Paldies NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Agnesei Lielmanei, sanitārei Ilzei Ercmanei un OMT vadītājam Sergejam Kondratam.


14.06.2015.

"Gribu izteikt pateicību NMP dienestam un visai komandai, kas bija ar mums kopā grūtā brīdī manas mammas trakajā brīdī; - īpaši gribu pateikties Dr. Kairišam, kurš tuviniekiem izskaidroja situācijas nopietnību un operatīvi darīja visu, kas iespējams. Paldies visai komandai! 

No sirds Maruta D."
Paldies NMP dienesta brigādēm: ārstam Ingai Pūrei, sanitāram Sergejam Korogodovam un OMT vadītājam Aigaram Auzenbergam, ārstam Aigaram Kairišam un ārsta palīgam Raitim Suhinam, ārsta palīgam Arturam Barčevskim, sanitāram Maksimam Kostenko un OMT vadītājam Sergejam Kondratam.


01.06.2015.

"Sirsnīga pateicība 136. brigādei un vadītājai Dombrovskai, kura sniedza palīdzību slimniecei 4.maija vakara. Saulcerīte V."
Paldies NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Santai Dombrovskais, sanitāram Jevgenijam Jankovam un OMT vadītājam Valdim Miezītim.


28.04.2015.

"Labdien! No sirds gribu pateikties NMP dienesta brigādes mediķiem, kas ieradās sniegt palīdzību ceļu satiksmes negadījumā cietušam motociklistam. No sirds vēlos pateikt pateicības vārdus šīs brigādes mediķiem par Profesionālo rīcību.
ar cieņu, Armands"
Paldies NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Aismai Cielavai, sanitārei Viktorijai Ovadenko un OMT vadītājam Aivaram Mārtiņam Rozenfeldam.


21.04.2015

Mūsu ģimene ir ļoti pateicīga NMP dienesta Latgales reģionālā centra brigādei. Paldies ārstei Annai Kukšinovai, ārsta palīgam Ludmilai un autovadītājam par operatīvo ierašanos, laipno un iejūtīgo apkalpošanu un transportēšanu uz Rēzeknes slimnīcu tēti. Sirsnīgs paldies un lai Dieva svētība un Dievmātes gādība Jūs pavada darbā un personīgajā dzīvē.
Paldies NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Annai Kukšinovai, ārsta palīgam Ludmilai Pavlovskai un OMT vadītājam Genādijam Petrovskim.


17.04.2015.

Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību NMP dienesta brigādei Nr.142 - dr.Valainei un ārsta palīgam Grigorjevai par iejūtību, uzmanību, pacietību, iedrošinājumu, atbalstu, profesionalitāti mūsu vecmammas Veras (98 gadi) veselības aprūpē."
Paldies NMP dienesta brigādei ārstam Diānai Valainei, ārsta palīgam Kristiānai Grigorjevai un OMT vadītājam Vjačeslavam Životovam.


12.04.2015.

Labdien! Liels paldies ātrās palīdzības brigādei un ārstam Ozolam, kas izglāba manu vīru.
Paldies NMP dineesta mediķu brigādei ārstam Kasparam Ozolam, ārsta palīgam Signei Voilakai un OMT vadītājam Leonīdam Meščerjakovam.


07.04.2015.

"Выражаем огромную благодарность врачам скорой помощи, которые мгновеннно приехали на вызов на домашние роды и буквально спасли маму в сложной ситуации и привезли в роддом. Врачи действовали очень внимательно, чутко, профессионально и быстро! Удивительные люди - среди нас! Низкий поклон им.
Пожалуйста найдите их, и передайте благодарность от родителей новорожденного Ивана и Натальи."
Paldies NMP dienesta mediķu brigādei ārstam Gunitai Iltnerei, ārsta palīgam Aleksandram Garinam un OMT vadītājam AIgaram Bresavam.


15.03.2015.

"Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību NMP dienesta brigādei, kas 14.martā atbrauca palīgā mūsu mazajam dēliņam. Ārstes bija ļoti profesionālas, laipnas un bija ieinteresētas mums palīdzēt. Attieksme un komunikācija ar viengadīgu bērniņu bija tiešām sirsnīga un pozitīva. Liels paldies par Jūsu palīdzību un ieteikumiem, ko sniedzāt.
Irina T."
Paldies NMP dienesta mediķu brigādei ārstam Jekaterīnai Homenko, ārsta palīgam Odarkai Savčenko un OMT vadītājam Aleksejam Kaņejevam.


05.03.2015.

"Vēlamies izteikt milzīgu pateicību NMP 106. brigādei par iejūtību, uzmanību, pacietību, iedrošinājumu, atbalstu, profesionalitāti mūsu mammas veselības aprūpē. Tā ir komanda, kas ceļ Latvijas medicīnas aprūpes prestižu ne vārdos, bet darbos! Paldies par augsto profesionalitāti un cilvēcību! Lai jums veicas!
Patiesā cieņā, Galkinu ģimene"
Paldies NMP dienesta mediķu brigādei brigādes vadītājai Darjai Dolgilevičai, ārsta palīgam Emīlam Šmitiņam un OMT vadītājam Andrejam Mitrafanovam.


03.03.2015.

"Хоцу виразит огромную благодарност бригаде скорои помощи города Даугавпилс, которие 13 февраля оказали неотложную помощ моэму сину. Низкий поклон, я не знаю номер бригади, фамилию врачеи, но бригада оказалаш оченй бистрая, професионалная. Спасибо вам еше раз. И диспечерам, которие по телефону помогали мне!"
Paldies NMP dienesta brigādei ārstei Oksanai Tarļeckai, ārsta palīgam Regīnai Vakulai un OMT vadītājam Aleksandram Meļentjevam.


28.02.2015.

"Milzīgs paldies visām brigādēm, kas brauca pie manas meitiņas Valērijas. Ļoti liels visiem paldies!!!
Valērijas vecāki Kristīne un Pāvels."
Paldies NMP dienesta mediķu brigādēm: Ilonai Zukulei un Ērikam Bitānam, Larisai Štrausai, Karīnai Šacerei un Aleksejam Kaņejevam, Renātei Brantei, Odarkai Savčenko un Andrim Krūmiņam.


30.01.2015.

"Neviens pasaules paldies neatsvērs daktera palīga Daiņa Salgrāvja rīcību 25.janvāra svētdienā, kas, bez viņa klātbūtnes, manai krustmātei draudēja izvērsties par murgu. Cik lielas bailes un neziņa man bija svētdien, tik liels prieks un atvieglojums man ir šobrīd. Pirmo reizi savā mūžā redzēju tādu iecietību un patiesas rūpes pret pacientu, profesionālu rīcību konfliktsituācijā, spēju ne tikai runāt, bet arī uzklausīt, atbalsta sniegšanu ne tikai manai krustmātei, bet arī man un pāri visam - darīt to, kas neietilpst ārsta pienākumos. Miers, korektums, profesionālisms un labestība - daktera palīga Salgrāvja vizītkarte. Un man ir patiess prieks zināt šo lielisko medicīnas darbinieku! 
Lai viss izdodas, Maira"
Paldies NMP dienesta mediķu brigādei ārsta palīgam Dainim Salgrāvim, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Ērikam Bitānam.


25.01.2015.

"Vakar bija vajadzība izsaukt ātro medicīnisko palīdzību.
Liels paldies mediķei Rācenei un ārsta palīgam Lailai.
Grūta darbs tiem mediķiem tāpēc paldies jāpasaka.
Patīkami,ka tādi mediķi ir mūsu vidū.
Paldies, Rasma Š."
Paldies NMP dienesta mediķu brigādei ārsta palīgam Guntrai Rācenei, ārsta palīgam Lailai Brūklei, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Aigaram Bergam.


18.01.2015.

"Vēlos izteikt sirsnīgu pateicību NMP dienesta brigādei, kas 8.janvāra naktī devās palīgā mūsu mazajam dēliņam. Ārstes bija ļoti profesionālas, laipnas un darīja vairāk nekā bijām gaidījuši. Sirsnīgs paldies par mūsu nomierināšanu un profesionālo palīdzību! No sirds lepojos, ka mūsu valstī ir tik labas mediķes!
Kārlis S."
Paldies NMP dienesta mediķu brigādei ārstam Jekaterīnai Homenko, ārsta palīgam Jeļenai Ščeglovai, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Aivaram Karpovskim.


16.12.2014.

"Es ļoti gribētu pateikties brigādei, kura izglāba man dzīvību. Tas notika 29.09. ap pusdienas laiku Jelgavā.
NMP izsauca mana meita. No meitas stāstiem sapratu, ka 2 mediķi un šoferītis ļoti cīnījās par manu dzīvību, bija apstājusies elpošana. Brigāde pieņēma lēmumu mani vest uz slimnīcu, Rīgā. Ceļā arī veica dzīvības glābšanas darbus, jo stāvoklis pasliktinājās. Gribu pateikt paldies - lielu, lielu paldies, ka atgrieza mani dzīvē, atdeva diviem bērniem mammu un manam vīram sievu, manai mammai meitu, manai māsai māsu. Pateicībā noliecu galvu šo cilvēku priekšā,
GZ, Jelgava."
Paldies NMP dienesta mediķu brigādei ārsta palīgam Rustamam Junusovam, ārsta palīgam Sergejam Tihomirovam, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Aļģim Simanovičam.


15.12.2014.

"Labdien! Vēlētos pateikties ātrās palīdzības brigādei, kas ieradās Vienības gatvē 2013. gada 18. novembra rītā. Liels paldies ātrās palīdzības brigādei, kas ar ātru, profesionālu un ļoti iejūtīgu rīcību izglāba dzīvību man un manai vēl nedzimušajai meitiņai, kas vēlāk, tajā pašā rītā slimnīcā, nāca pasaulē. Meitiņa dzima ļoti priekšlaicīgi, bet tagad ir jau gadu vecs, vesels, smaidīgs bērniņš. Vārdos nemaz nevaru pateikt, cik ļoti esmu pateicīga visiem mediķiem par darbu, ko veikuši!
Baiba V."
Paldies NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Alinai Tatuašvili, sanitāram Edgaram Gironam un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Arnim Viļļam.


11.12.2014.

"Liels paldies brigādei par ātru, augsti kvalificētu un sirsnīgu palīdzību 4.12.2014 vēlu vakarā. Priecīgus tuvojošos Ziemassvētkus un daudz laimes Jaunajā gadā."
Paldies NMP dienesta brigādei ārstam Benitai Plivčai, ārsta palīgam Anželikai Karpenko, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Mārim Baumanim.


8.12.2014.

"Vēlos pateikt lielu paldies ātrās palīdzības brigādei, kas 07.12.2014 tika izsaukta uz Vērgales pagastu, Pāvilostas novadu. Paldies par ātro ierašanos, ņemot vēra, ka mājas atrodas ārpus pilsētas, neapgaismotā apkārtnē, un laipno un iejūtīgo apkalpošanu! Paldies par sapratni un Jūsu darba kvalitāti. Es novērtēju Jūsu darbu un ieguldījumu manā ģimenē! Lai Jums nepietrūkst mīlestība, ar kādu Jūs strādājat.
Paldies, Kristīne"
Paldies NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Aigai Bogatirevai, Inesei Freidenfeldei un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Jānim Šmitam.


7.12.2014.

"Ļoti gribu pateikties mediķu brigādei, kuri 7.decembra vēlā vakarā atbrauca uz izsaukumu Jelgavas novada Lielplatones pagastā. Liels paldies jums par pacietību pret mani un cilvēcību!"
Paldies NMP dienesta brigādei ārstam Kirai Bakai, medicīnas māsai Daigai Ramutei un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Pēterim Musņickim.


4.12.2014.

"Paldies par palīdzību, jauko attieksmi un padomiem š.g. 4.decembra pēcpusdienā!
Liene."
Paldies NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Dainim Salgrāvim un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Aleksandram Kovbasam.


3.12.2014.

"Vissirsnīgākais paldies brigādei, kura ieradās pie aritmijas slimnieka 2.decembrī un, mazinot aritmijas lēkmi, novērtēja smago stāvokli, izsaucot reaminācijas brigādi, kura, veicot operatīvas darbības, nogādāja slimnieku slimnīcā.
Pateicamies ne tikai ārstiem un viņu palīgiem grūtajā darbā, bet arī šoferīšiem, kuri nesavtīgi palīdzēja."
Paldies NMP dienesta 119. brigādei ārstam Vinai Mironovai, ārsta palīgam Normundam Petrovam, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Vladislavam Kostinam un 101.brigādei - Ausmai Paļakauskai, ārsta palīgam Aivaram Znutiņam un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Aigaram Bresavam.


1.12.2014.

"Vēlos izteikt vislielāko pateicību Dr.Matīsam Zolmanim un viņa brigādei par profesionālu un pašaizliedzīgu darbu š.g. 29.novembra vakarā Lielvārdē, kad tika izglābta dzīvība manai māmiņai, kurai ir 86 gadi. Paldies Jūsu brigādei!"
Paldies NMP dienesta brigādei ārstam Matīsam Zolmanim, ārsta palīgam Nadīnai Šenbergai, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Jurim Mārtiņam.


19.11.2014.

"Vislielākais paldies NMP mediķu brigādei, kura šā gada 19.novembrī ļoti ātri ieradās uz izsaukumu Rīgā, Brīvības gatvē un sniedza operatīvu medicīnisko palīdzību manam vīram, kuram trūka elpa, bija galvas reibonis un nenormāli zems asinsspiediens. Ātri un profesionāli un iejūtīgi stāvoklis tika normalizēts.
Pateicamies par profesionālo un cilvēcisko attieksmi daktereītei V.Sīmansonei, viņas palīdzei un šoferītim .Veiksmi Jūsu turpmākajā grūtajā darbā darbā!"
Paldies NMP dienesta brigādei ārstam Virgīnijai Sīmansonei, ārsta palīgam Agitai Bernānei un operatīvā medicīniskā transporlīdzekļa vadītājam Aivaram Avenam.


5.11.2014.

"Vēlējos izteikt vislielāko pateicību neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķu brigādei, kura šā gada 31.oktobrī ļoti operatīvi ieradās uz izsaukumu Rīgā, un sniedza kvalificētu medicīnisko palīdzību manai mammai pēc smaga kritiena. Pateicos par profesionālu attieksmi un iejūtību. Paldies un veiksmi turpmākajā darbā! 
Ar cieņu, Sergejs K."
Paldies NMP dienesta brigādei ārstam Tatjanai Sorokinai, ārsta palīgam Natālijai Seļezņovai, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļs vadītājam Igoram Tihomirovam.


10.10.2014.

"Paldies laipnai un korektai dispečerei, kas pieņēma mūsu izsaukumu, ar precizējošu jautājumu noskaidrošanu. Un ļoti liels paldies medicīnas darbiniekiem, kas pie mums atbrauca. Pēc iespējamības, lūdzu, nododiet viņiem mūsu pateicību ne tikai par viņu profesionālo darbu un attieksmi, bet arī šādos brīžos tik ļoti nepieciešamo vienkārši cilvēciski sirsnīgo atsaucību. Paldies viņiem un arī šoferim par šo neatliekamo palīdzību.
Baiba M."
Paldies izsaukumu pieņemšanas dispečerei Intai Bogdanovai, NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Aijai Lazdiņai, sanitāram Reinim Tamanim un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Aldim Ķeirānam.


29.09.2014.

"Liepājas Simfoniskā orķestra vārdā pateicos par ātro reakciju un laipno palīdzību, sirsnīgo attieksmi pret Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi, sniedzot medicīnisko palīdzību š.g. 25.septembrī. Paldies Cēsu ātrās palīdzības dienesta kolektīvam.
Ar cieņu, Liepājas Simfoniskā orķestra valdes loceklis Uldis Lipskis."
Paldies NMP dienesta brigādei: ārsta palīgam Dacei Stonkai, ārsta palīgam Natālija Vozņesenska, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Valdim Eglītim.


17.09.2014.

"Vēlos pateikties ārstu brigādei, kas atbrauca pie manas māsas, Regīnas, uz Kocēnu nov Bērzaines pag. 16.09.2014., kura slimo ar sirds ritma traucējumiem. Vislielākais paldies dakteriem par viņu profesionālismu un cilvēcisko attieksmi, iejūtību. Novēlu visiem palīgā saucējiem satikties tieši ar šiem cilvēkiem, glābējiem. NMP dienests var lepoties ar tādiem darbiniekiem. Novēlu viņiem veselību, izturību. Ļoti priecātos, ja viņi tiktu atalgoti. Vēlreiz sirsnīgs paldies! Viņi ir Latvijas lepnums!
Ar cieņu, Valentīna."
Paldies NMP dienesta brigādei: ārstam Raimondam Razānam, ārsta palīgam Gaidai Zariņai, operatīvā medicīniska transportlīdzekļa vadītājam Aleksandram Riženkovam.


08.09.2014.

"От всего сердца благодарим весь экипаж 104 бригады кардиологической скорой помощи, врача- реаниматолога В.Горовенко, чей профессинализм, упорство, стойкость и молниеносное реагирование спасли жизнь нашему любимому мужу, отцу и деду - Анатолию Степанову. 02.09.2014. они совершили невозможное: вернули с того света человека, чьё сердце останавливалось 12 раз. Слаженные командные действия всех без исключения врачей, медицинского персонала Рижской Восточной клинической университетской больницы, участвоваших в спасении Анатолия, не могут не восхищать.
Благодарим заведующего третьим отделением Артиса Калниньша и весь персонал отделения интенсивной терапии. Кардиологи клиники сердечно-сосудистых заболеваний провели ему операцию по расширению кровеносных сосудов и восстановили нормальный кровоток. Мы благодарны за чудо, совершенное руками наших врачей!"
Paldies NMP dienesta brigādei ārstam Viktoram Gorovenko, ārsta palīgam Jurģim Slobodjanam un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Nikolajam Zalhējevam.


16.07.2014.

"Labdien! Gribēju paslavēt neatliekamās palīdzības dienesta ekipāžu, kura dežūrēja sporta spēlēs 12.07.2014. Ekipāža bija ļoti draudzīga un atsaucīga, bet šoferītis bija vienkārši fantastisks cilvēks. Mazajiem sportistiem parādīja gan mašīnu, gan bākugunis ieslēdza. Mūsu dēls ik pa brīdim atgādināja, ka jāaiziet pie šoferīša atkal ciemos. Ar sveicieniem ekipāžai, no Emīla un mammas."
Paldies NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Svetlanai Jolkinai, ārsta palīgam Laumai Jankovskai, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Valteram Ozoliņam.10.07.2014.

"Vēlējos izteikt sirsnīgu pateicību tai mediķu brigādei, kas ieradās pie manis mājās 6.maijā ap plkst. 8. Diemžēl nezinu viņu vārdus, tāpat kā pati nespēju novērtēt tā brīža situācijas nopietnību. Daktere kopā ar māsiņu bija tās, kas pieņēma lēmumu mani aizvest uz Stradiņiem. Un tikai vēlāk es sapratu, ka šim viņu lēmumam ir bijusi ļoti izšķirīga nozīme, uz ko man slimnīcā vairākkārt norādīja ārstējošie ārsti. Lai arī ar kavēšanos, tomēr ļoti vēlos pateikties šiem cilvēkiem un vēlēt viņiem visu to labāko!
Ar cieņu, Gundega J."
Paldies NMP dienesta brigādei ārstam Allai Karru, ārsta palīgam Ilonai Zukulei, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Armandam Vīnšteinam.


03.07.2014.

"2014.gada 22.jūnija vakarā skrituļoju Uzvaras parkā. Izmēģinot jaunus trikus, nokritu un salauzu labo roku. Kāds kungs man izsauca ātro palīdzību, to sagaidīju guļot uz asfalta. 
Vēlos pateikties ātrās palīdzības brigādei: Rolandam Iraidam, Edgaram Gironam un Arnim Viļļam ne tikai par ātru atbraukšanu, bet arī vēlos teikt paldies katram atsevišķi:
- R.Iraidam par rūpēm un spēju pieņemt pareizu lēmumu sarežģītajā situācijā;
- E.Gironam par precīzām manipulācijām un manas uzmanības novēršanu no sāpēm;
- A.Viļļam par profesionāliem padomiem un saudzīgu braukšanu līdz traumpunktam.
Nav viegli pildīt ārsta pienākumus, taču vēl grūtāk ir ārsta pienākumus pildot saglabāt spēju just līdzi cilvēkam viņa nelaimē, atbalstīt un palīdzēt. Es vēlu šiem kungiem, strādājot savu darbu, arī turpmāk saglabāt šīs cilvēka būtībai tik svarīgās un nepieciešamās īpašības.
Todien priekš manis viņi darīja vairāk kā vienkārši ārsti. Viņi bija Cilvēki – Ārsti.
Pateicībā Ieva B."
Paldies NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Rolandam Iraidam, ārsta palīgam Edgaram Gironam, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Arnim Viļļam.


29.05.2014.

"Labdien! Izsaku pateicību NMPD brigādes vadītājam Arjem Ferberam un viņa komandai par mammas aprūpi 19.maija rītā notikušajā ceļu satiksmes negadījumā.
Pateicībā un ar cieņu, bijusī kolēģe Līga B."
Paldies NMP dienesta brigādei ārstam Arjem Ferberam, ārsta palīgam Irinai Timofejevai, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Igoram Kļepackim.


27.05.2014.

"Paldies fantastiskajai mediķu komandai, kas ieradās uz izsaukumu 22.05. pēcpusdienā uz negadījumu Turgeņeva ielā! Paldies par profesionalitāti, laipnību, iejūtību un visādi citādi patiešām fantastisko attieksmi.
Vita"
Paldies NMP dienesta brigādei ārstam-stažierim Lidijai Seļionovai, ārsta palīgam Žannai Ivahņenko, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Romandam Teterim.


23.04.2014.

"Labdien, sirsnīgi pateicos par Jūsu sniegto palīdzību, īpaši šodien, 23. aprīli. Paldies par iecietību un pacietību.
Ar cieņu, Iveta S."
Paldies NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Robertam Kipuram, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Arnim Viļļam.


19.04.2014.

"Paldies mediķu brigādei, Jānim Melkurtam un kolēģim par profesionālu attieksmi un iejūtību, sniedzot palīdzību pēc uzbrukuma 16.aprīlī."
Paldies NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Jānim Melkurtam, sanitāram Viktoram Novikovam, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Vladislavam Beļajevam.


10.04.2014.

"Labdien! Paldies par lielisko iespēju piedalīties seminārā! Tas bija nepieciešams jebkuram. Interesanti, pamācoši piemēri. Brīnišķīgs lektora sniegums un iespēja katram saņemt atbildi uz jautājumiem! Praktiskās nodarbības - neaizstājams treniņš visiem. Paldies! Uz tikšanos citugad!
Ar cieņu PII "Rūķītis" vadītāja G.Kadiķe"
Paldies NMP dienesta ārsta palīgam Raitim Suhinam.


26.03.2014.

"Gribēju pateikt vislielāko paldies dakterītēm un un jaukajam šoferītim par iejūtību, sapratni un atsauksmi, atbraucot pie mana tēva, 89 gadi (Ēriks S. 4.aprīlī svinēs 90 gadu jubileju), vakar, uz Ķekavas novadu. Novēlu, lai šādi cilvēki steigtos palīgā visiem, kam ir nepieciešama palīdzība, jo reizēm mīļš vārds slimnieku piederīgajiem ir ļoti nepieciešams un šāda attieksme parāda to, ka cilvēciskums tomēr vēl palicis mūsos, un ka gados vecus cilvēkus neuzskata par liekiem uz šīs zemes! Par iejūtīgo attieksmi, kāda tika izrādīta es varu teikt to, ka zinu kā ir tad, kad atbrauc palīgā ar vienaldzību, jo mana mammīte bija slima 10 gadus ar insultu. Vēlreiz lielu lielais paldies, un lai šiem cilvēkiem visi labie gariņi stāv klāt!
Ar pateicību Ērika S. meita, mazmeita, mazmazdēliņš un znots, kā arī Ērika kaimiņi."
Paldies NMP dienesta brigādei ārstam Aleksejam Rivaram, ārsta palīgam Alisei Vētrai, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Normundam Freimanim.


25.03.2014.

"Paldies par doto iespēju mūsu skolas darbiniekiem piedalīties nodarbībā par pirmo palīdzību un rīcību nelaimes gadījumos. Īpašs paldies zinošajai un atraktīvajai mediķei Vēsmai Balodei! Nodarbība bija ļoti jauka, pamācoša, uzzinājām gan daudz jauna teorijā, gan atsvaidzinājām praktiskās iemaņas!
Ar cieņu - lietvede Agita D."
Paldies NMP dienesta ārsta palīgam Vēsmai Balodei.


24.03.2014.

"2014.gada 18.martā Iecavas internātpamatskolas pedagogiem un tehniskajiem darbiniekiem notika nodarbība pirmās medicīniskās palīdzības apmācības projekta "Droša vide skolā" ietvaros. Šo apmācību atraktīvi un interesanti vadīja feldšere Vēsma Balode. Teorētiskais materiāls tika skaidrots un demonstrēts prezentācijas veidā, atbildot uz klausītāju uzdotajiem jautājumiem, ko bija ne mazums. Feldšere aktīvi iesaistīja klātesošos diskusijā par pirmās palīdzības zināšanu nepieciešamību gan sadzīvē, gan skolas apstākļos. Feldšere praktiski demonstrēja pirmās palīdzības sniegšanas paņēmienus, kurus visi klātesošie ar entuziasmu apguva, lai nepieciešamības gadījumā mācētu pielietot. Izsakām pateicību Vēsmai Balodei par vērtīgo un saturīgo nodarbību.
Iecavas internātpamatskolas direktore Aija Semjonova"
Paldies NMP dienesta ārsta palīgam Vēsmai Balodei.


19.03.2014.

"Labvakar! Sirsnīgi pateicos NMP dienesta Kurzemes reģiona 435. brigādei par vizīti 14.03.14. Par sirsnīgu un iejūtīgu attieksmi. Gribētu novēlēt ikvienam nelaimē nonākušajam satikt tik atsaucīgus mediķus kā tas izdevās man. Ir patiess prieks, ka šādi cilvēki strādā NMP dienestā. Lai Dievs Jūs visus sargā un palīdz Jūsu atbildīgajā darbā!
Ada V., Liepājā
"
Paldies NMP dienesta brigādei: ārsta palīgam Jurim Kadilam, ārsta palīgam Rolandam Rūsītim, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Ivaram Spigulam.


19.03.2014.

"Labdien! Pateicamies, ka šodien, 19. martā, Limbažu novada ģimnāzijas 26 pedagogiem bija iespēja noklausīties NMP dienesta Vidzemes reģionālā centra vadītāja Aksela Roshofa lekciju par skolēnu drošību un to, kā rīkoties, ja skolā notiek nelaimes gadījumi. Divu stundu garajā aizraujošajā nodarbībā skolotājiem bija iespēja ne tikai pārrunāt, kāda ir rīcība aizrīšanās, apdeguma, traumas vai citā gadījumā, bet arī apzināties, cik svarīgi ir ātri un precīzi rīkoties, lai palīdzētu un atbalstītu cietušo līdz mediķu ierašānās brīdim.
Lekcijas noslēgumā ierosinājām, ka, ja vien ir nepieciešamie resursi, tad lieliski būtu plānot līdzīgu lekciju ciklu arī skolēniem. Ja šāda iespēja būs, arī mūsu skola labprāt uz to pieteiktos.
Ar cieņu,
direktore Ineta Zariņa"
Paldies NMP dienesta Vidzemes Reģionālā centra vadītājām Akselam Roshofam.


18.03.2014.

"Огромное спасибо бригадам скорой помощи (120(Кенгарагс) и 101(Пурвциемс)) за оказание квалифицированной и своевременной помощи нашему дедушке Ивану К. Спасибо, что 13 марта 2014 года вечером спасли ему жизнь."
Paldies NMP dienesta brigādēm: 120.brigādei - ārstam Emmai Bezrukovai, ārsta palīgam Anastasijai Timošenkovai, studentei-praktikantei Artai Lekavicai un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Oļegam Zavadskim; 101.brigādei - ārstam Svetlanai Fjodorovičai, ārsta palīgam Jānim Brūverim, studentam-praktikantam Edmundam Vucānam, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Artūram Gorohovam.


18.03.2014.

Pateicos Neatliekamās medicīniskās palīdzības Latgales reģionālā centra brigādei Nr.335 par 17.03.2014. sniegto neatliekamo palīdzību. Operatīvi ieradās, Kārsavas nov. No izsaukuma brīža pagāja tikai līdz 5 minūtēm. Brigāde aizbrauca pēc 2 stundām, uz vietas veicot visas darbības, kuras agrāk varēja izdarīt tikai slimnīcā. Abām brigādes dakterēm izsaku vislielāko atzinību par viņu profesionālo darbu, sapratni un līdzjūtību. Ļoti žēl, ka Kārsavas pilsētas slimnīca ir likvidēta, tas samazina darba kvalitāti kopumā. Dārgās minūtes tiek zaudētas pārvadājot slimniekus uz tālām slimnīcām. Ar cieņu,Rasma C."
Paldies NMP dienesta brigādei ārsta palīgam Irinai Irišinai, ārsta palīgam Ritai Kaļvei, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Erlenam Laganovskim - Veseram.


16.03.2014.

"Vēlos pateikties ārstam Jānim Malkurtam un viņa autovadīitājam par profesionālismu un cilvēcisku attieksmi, par sniegto kvalificētu pirmo izmeklēšanu un palīdzību pacientei ar sirds ritma traucējumiem 12.03.14. pie medicīnas centra F. Sadovnikova ielā. Uzskatu, kā NMP dienests var lepoties ar tādiem darbiniekiem.
Sirsnīgs paldies! Labu veselību vēlot!
Ar cieņu,Anele N."
Paldies NMP dienesta brigādei: ārsta palīgam Jānim Melkurtam un 
operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Alvim Osmanim.


03.03.2014.
"
Labdien! Vēlos izteikt pateicību par sapratni, lojalitāti un profesionalitāti operatorei, kas pieņēma izsaukumu 03.03.2014, saistībā ar izsaukumu uz Jelgavas rajonu manam tētim Jānim V. Vairāk tādus darbiniekus! Paldies!
Jauku dienu vēlot,
meita Gunita"
Paldies NMP dienesta Operatīvās vadības centra dispečerei Renātei Heislerei.


01.03.2014.

"Большое спасибо бригаде скорой помощи вызванной в 01.03.2014. Благодарим бригаду 146 - доктор Екатерина Кудрявцева за профессионализм и сердечность.
Анна Р."
Paldies NMP dienesta brigādei ārstei Jekaterinai Kudrjavcevai, ārsta palīgam Ievai Micānei, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Sergejam Ščegļukam.


27.02.2014.

"Labdien! Raksta Jums no Liepājas draudzīgā aicinājuma 5.vidusskolas. Gribu Jums pateikt milzīgu paldies par brīnišķīgā speciālista Raita Suhina nodarbībām. Profesionāls, atraktīvs, interesants un ieinteresēts darbā, kuru dara. Tāpēc prot aizraut. Kolosāla sajūta, ka ir tādi jauni cilvēki. Paldies Jums! Ja ir kāda publiska reize, lūdzam arī tad paust mūsu pateicību!
No sirds- mācību pārzine- Jana."
Paldies NMP dienesta ārsta palīgam Raitim Suhinam.


12.02.2014.

"Iepriekšējā sērija īsumā: pēc vairāku dienu tā jau tikai saaukstēšanās saslimšanas, kad temperatūras zāles un daudz cē-vitamīna vairs drudzi nekādi nespēja mazināt, pavisam nereizē - Jaungada nakts vidū - pārņēma nejēdzīga panika, drīz sekoja zvans 113 un lūgums.
Šai sakarā - paldies par operatīvi un profesionāli sniegto palīdzību, un paldies par sapratni, laipnību un centieniem kliedēt nejēdzīgo nomāktību. Nezaudējiet iejūtību un visādas citas labas īpašības, un lai nelaimes turpmāk ceļā pie jums pavisam apmaldās."
Paldies NMP dienesta Operatīvā vadības centra izsaukumu pieņemšanas dispečerei Inetai Zariņai.


26.01.2014.

"Sirsnīgi pateicos 113. brigādes Dakterītei V.Sīmansonei par vizīti šonakt - sirsnīgu un iejūtīgu attieksmi, neskatoties uz vēlo nakts stundu. Lai Dievs Jūs visus sargā un palīdz Jūsu atbildīgajā darbā!
Cieņā, sasirgušā Kristiāna mamma."
Paldies NMP dienesta brigādei: ārstei Virgīnijai Sīmansonei, ārsta palīgam Zane Zuikai-Miglānei, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Arnim Aparniekam.


18.01.2014.

"Хочу поблагодарить бригаду скорой помощи nr.124, которая приезжала на вызов 17.01.2014., 23.00 за доброжелательное и человеческое отношение и за оказанную мед. помощь"
Paldies NMP dienesta brigādei: ārsta palīgam Ritai Zaharkevičai, autovadītājam Aleksandram Grigorjevam.


11.01.2014.

"Izsaku vislielāko pateicību mediķu brigādei un ārstam Dimitrijam Bogdanovam personīgi par palīdzību man 07.01.2014"
Paldies NMP dienesta brigādei: ārstam Dmitrijam Bogdanovam, ārsta palīgam Sņežanai Krivcovai, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Edmundam Vaivadam.


10.01.2014.

"Sveiki! Gribēju pateikt milzīgu paldies NMP brigādei it sevišķi ārstam (vīrietim), kas 21.12.2013 ap pl.19.30 ieradās izsaukumā, kur bija noticis CSN, kā rezultātā biju nogādāts slimnīcā. Par cik biju zaudējis samaņu notikuma vietā un to atguvu tikai ātrās palīdzības mašīnā, sīkāk ir grūti izstāstīt pareizu notikumu gaitu. Zinu to, ka pateicoties šim ārstam (vīrietim) no NMP brigādes, mani tuvinieki zināja, kas ar mani ir noticis un operatīvi varēja ierasties notikuma vietā kā arī zināja uz kuru slimnīcu tieku vests.
Man ir patiess prieks, ka šādi cilvēki strādā NMP dienestā un ka viņi pat dara tādas lietas, kas ir vairāk nekā viņu pienākums. Ceru, ka atbildīgā dienesta vadītāji ņems vērā manus pozitīvos novērojumus un paspiedīs roku manā vietā, šīs brigādes komandai, kā apliecinājumu, ka varam lepoties ar šādiem darbiniekiem un dienestu kopumā. Gribētu novēlēt ik vienam nelaimē nonākušajam satikt tik atsaucīgus mediķus kā tas izdevās man.
Ar cieņu, Vitālijs K."
Paldies NMP brigādei: ārstam Inai Teibei, ārsta palīgam Rubenam Lopesam, autovadītājam ARmandam Vinšteinam.


25.12.2013.

"Mūsu ģimene ir ļoti pateicīga NMP dienesta 110. brigādes 23.12.2013. locekļiem Dr. I. Ruhļadko, ĀP Silvijai un AV Oļegam par tiešām operatīvo ierašanos un ļoti profesionāli sniegto NMP un transportēšanu uz slimnīcu omītei, kura ir 86 gadus veca un cieta no dzīvībai bīstamiem sirds ritma traucējumiem. Paldies par rīcību un attieksmi."
Paldies NMP dienesta brigādei: ārstam Ingai Ruhļadko, ārsta palīgam Silvijai Kalnājai, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Oļegam Dubrovskim.


20.12.2013.

"Vēlos izteikt pateicību NMPD ekipāžai, kura 2013. gada 6.decembrī ap plkst. 20-tiem ieradās pēc izsaukuma. Vislielākais paldies jaunajām mediķēm par ļoti cilvēcisko,korekto un iejūtīgo attieksmi. Novēlu jūsu grūtajā darbā saglabāt cilvēkmīlestību un gaišu skatu uz dzīvi par spīti bēdām, ar ko jūs sastopaties savā ceļā!
Paldies! Ar cieņu Ilgvars I."
Paldies NMP dienesta brigādei: ārstam Anitai Sirenko, ārsta palīgam Viktorijai Ivļevai, autovadītājam Vladimiram Gajevskim.


03.12.2013.

"Sveicināti! Es izmantoju Neatliekamās medicīniskās palīdzības pakalpojumus 2013.gada 22.novembrī. No ekipāžas atceros tikai vienas darbinieces uzvārdu - Šeikina. Vēlos pateikties visai ekipāžai par uzmanību un cilvēcisko attieksmi! Ļoti ceru, ka šiem cilvēkiem izdosies ne tikai apveltīt valsts institūcijas ar cilvēcisku seju, bet arī ienest daudz siltuma arī saviem radiem un tuviniekiem."
Paldies NMP dienesta brigādei: ārsta palīgam Diānai Šeikinai, ārsta palīgam Darjai Kudrjavcevai, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Vladimiram Lisihinam.


17.11.2013.

"Pateicība. Gribēju pateikt paldies Jaunpiebalgas ātrajai palīdzībai - šoferītis Guntars Pencis, felšerītes-Inese Stauvere, Bišere Gunta, kas 11.novembrī pēc plkst.22 operatīvi ieradās Rankas pagastā. Ļoti atsaucīgi. Nogādāja mani Madonas slimnīcā ar kuņģa problēmām!
Ilona"
Paldies NMP brigādei: ārsta palīgiem Inesei Stauverei un Guntai Bišerei, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Guntaram Pencim.


07.11.2013.

"Otrdienas, 5. novembra rīts mūsu iestādē Liepājā, neatšķīrās ne ar ko īpašu, visi aizņemti ar klientu apkalpošanu. Tad vienam no klientiem palika slikti, viņš nokrita no krēsla un sāka raustīties krampjos. Kā parasti, izsaucu neatliekamo medicīnisko palīdzību, jo šādi gadījumi pie mums reizēm notiek, bet vairāk - vasarā un, zinot mūsu klientūru, neviens pie mums īpaši nesteidzas.
Krampji pārgāja, klients gulēja pareizi - uz sāniem un uz paklāja, tādēļ vienīgais, ko tādā brīdi varēja darīt, norobežojām viņu no no klientiem un gaidījām ierodoties neatliekamo medicīnisko palīdzību.
Kad atbrauca neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, izrādījās, ka klients ir bez dzīvības pazīmēm un uz vietas klientu apkalpošanas zālē sākās cīņa par cilvēka dzīvību. Mediķi cīnījās ilgi, pacietīgi un neatlaidīgi, vairāk kā 20 minūtes, līdz klients ,,burtiski,, tika atgriezts dzīvē. Un tās bija smagas pūles, ātrums, precizitāte un saliedētas komandas teicams darbs. Nekad nebiju tik tieši saskārusies ar tādu gadījumu, jo vasaras pieredze ar neatliekamās medicīniskās palīdzības izsaukšanu, līdzinājās šausmu stāstam.
Tādēļ vēlos izteikt milzīgu pateicību šai brigādei par viņu neatlaidīgo un pašaizliedzīgo cīņu par vienkārša, ierindas cilvēka dzīvību, kas izrādās ir tik trausla.
Ar cieņu Marina K., Liepājā"
Paldies NMP dienesta brigādei: ārstam Madarai Bulai, ārsta palīgam Ivaram Mūrniekam, sanitāram Jurim Kaļiņinam un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Uģim Treimanim.


14.10.2013.

"Labdien! Vēlos izteikt pateicību ātrās palīdzības ekipāžai, kas 13.oktobra rītā ieradās uz izsaukumu pie bērna Ķekavas novadā. Liels paldies par palīdzību, pacietību, izpratni!! Lai Jums izturība darīt ikdienas darbu arī turpmāk. Jūsu darbs mums ir neatsverams.
Ar cieņu, Agnese S., Martas mamma"
Paldies NMP dienesta brigādei: ārstam Jekaterinai Kudrjavcevai, sanitāram Remam Zikovam, autovadītājam Igoram Rudakovam.


08.10.2013.

"Šovakar mātei pēc injekcijas sākās lēkme. Nekavējoties piezvanīju 113. Pēc pieteikuma man lika nenolikt klausuli un izpildīt ārsta norādījumus. Izpildīju visus ārsta norādījumus un sagaidīju brigādi. Šodien radās sajūta, ka 113 ir patiesi glābēji. Dievs dod jums veselību, šodien jums pilnīgi uzticējos. Jūsu darbs ir nenovērtējams.
Ar cieņu, Māris Z."
Paldies NMP dienesta Operatīvās vadības centra izsaukumu pieņemšanas dispečeram Antrai Nīkrencei un galvenajam dežūrārstam Aijai Čeirānei, kurš sniedza pirmās palīdzības padomus pa tālruni, un NMP brigādes ārstam Ludmilai Suharevai.


04.10.2013.
"Vēlos pateikt lielu PALDIES neatliekamās medicīnas ārstei, pediatrei Larisai Štrausai un viņas komandai, kura 9. septembrī ļoti operatīvi ieradās palīdzēt manai 4 mēnešus vecajai meitiņai! Paldies par sapratni un sniegtajiem padomiem, kas noder arī tagad!"
Paldies NMP dienesta brigādei: Larisai Štrausai, sanitāram Signei Geižinai, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Gintam Ābelim.


02.10.2013.

"Vēlos pateikt lielu Paldies cilvēkiem, kuri 01.10.2013 piedalījās mana radinieka pārvešanā no Pleskavas slimnīcas uz Latviju, uz P.Stradiņa slimnīcu. Paldies Ilutai Hmeļņickai, kura organizēja un koordinēja pārvešanu. Paldies ārstu brigādei, kura profesionāli rūpējās par slima pacienta veselību brauciena laikā. Paldies ātrās palīdzības šoferim, kurš īsā laikā nogādāja manu radinieku uz slimnīcu."
Paldies NMP dienesta brigādei: ārstam-reanimatologam Jurijam Avdjukevičam, ārsta palīgam Inesei Ešentālei un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Aivaram Dejus, kā arī NMP dienesta Medicīnas maksas pakalpojumu nodaļas vadītājai Ilutai Hmeļnickai.


29.09.2013.

"Хочу поблагодарить бригаду неотложной помощи, которая приехала по вызову 07.08.13, я в получила серьёзную травму. Огромное спасибо, за сострадание и помощ,спасибо что есть такие люди как Вы. Всех Вам благ, поменьше тяжелых пациентов, и побольше доброго и хорошего в работе и семье.
С искренней благодарностью и уважением."
Paldies NMP dienesta brigādei: ārsta palīgam Jeļenai Harlovai, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Vladimiram Lisihinam.


28.03.2013.

"Огромная благодарность докторам 124 и 103 бригад, которые прибыли 28 марта 2013 года по вызову на центральный вокзал г.Риги около 18 часов. Ими была оказана помощь мужчине, у которого произошёл сердечный приступ. Докторам удалось быстро прибыть на место и восстановить ритм сердца. Благодаря этому человек остался жив. Время шло на доли секунды.
С уважением и безмерной благодраностью, семья пострадавшего."
Paldies NMP dienesta brigādēm: ārsta palīgam Leonardam Keršam, sanitārei Ilzei Ercmanei, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Jurijam Solncevam, kā arī reanimācijas brigādei - ārstam-reanimatologam Arjē Ferberam, ārsta palīgam Irinai Timofejevai un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Jānim Bebrim.


16.04.2012.

"Visu dzīves laiku esmu pavadījis kā mehāniskā transporta vadītājs-atslēdznieks + krāvējs (brīžiem), kur arī tika sabendēts organisms. Biju nolicis sev mērķi nodzīvot līdz 55gadiem, bet ja vēlāk, tad lai augstākais izlemj. Ģimenes daktere norīkoja mani 2009.gada 17.novembrī doties uz Veselības centru 4. Bet nesanāca, jo tika izsaukta Neatliekamā medicīniskā palīdzība. Šo izsaukumu jau vairs neatceros, jo biju nokāpis pirmajā stāvā, lai gatavotos braucienam (bija sarunāts transports) uz Rīgu, kad viss sākās. Tālāko īsumā atstāstu no man stāstītā. Masīvs abu plaušu artēriju trombembolijas pirmais sitiens, otrs esot bijis netālu no P.Stradiņa klīniskās slimnīcas, domājuši, ‘nedod dies’ būs jāved uz specmāju. Slimnīcā teikuši, ka precīzi noteikta diagnoze. Tagad es droši varu teikt, ka augstākais kungs atteicies mani pieņemt un sūtījis brigādi no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, lai es varētu šā 2012.gada 26.aprīlī nosvinēt savus dzīves 55 gadus. Tādēļ es vēlos pateikt milzīgu padies brigādei, kura ieradās izsaukumā pie manis Ķekavas novadā 2009.gada 17.novembrī un kuras sastāvā toreiz bija dakteres palīdze Svetlana Mazajeva – mīļš paldies Jūsu ekipāžai, cilvēkiem jāzina, ka ir mediķi, kuri atrodas savā vietā un dara savu darbu ar vistīrāko sirdsapziņu. Visiem tādiem būt! Paldies un lai Dievs dod Jums labu veselību!"
Paldies NMP dienesta brigādei: ārstam-reanimatologam Laimai Ozoliņai, ārsta palīgam Svetlanai Mazajevai un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Aivaram Jūrmalniekam.


10.03.2012. 

„Liels paldies mediķiem, kuri ieradās 10. martā uz izsaukumu Liepājas Olimpiskajā centrā (~14.30), kur bija nepieciešama palīdzība astoņus gadus vecam zēnam - viņš bija pārplēsis kāju uz flīžu sliekšņa, pakrītot pie baseina. Vīrietis jau ar savu mieru un klātbūtni nomierināja gan satrauktos cilvēkus, gan pašu puiku, profesionāli aprunājās ar viņu. Tāpat arī viņa palīdze bija lieliska un ar savu mieru, labu darbu komandā ar ārstu sniedza ne tikai visu nepieciešamo zēnam, bet gluži vai psihoterapeitisku palīdzību klātesošajām, satrauktajām sievietēm. Diemžēl nelaimes gadījumi notiek, bet, ja palīdzību ierodas sniegt tik profesionāli mediķi, tā kalpo kā laba mācību stunda visiem nākotnei.
Liels paldies, mīļie mediķi, arī par to, ka spējat saglabāt vēsu mieru, kad apkārt visi tādi satraukušies :)
Lai Dievs dod labu veselību, veiksmi darbā un mieru mājās!
Paldies NMP brigādei: mediķiem Arnoldam Bērziņam, Svetlanai Arlauskienei un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Ivaram Krētainim. 

12.10.2011.
"Izsaku pateicību 527.brigādei par enerģisku un operatīvu darbu 6.oktobrī plkst. 21.00 Vecumnieku pagastā!"
Paldies NMP dienesta brigādēm: ārsta palīgiem Svetlanai Vaģelei un Annai Gulbei, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Andrejam Kalpinskim.

10.08.2011.
"Sirsnīga pateicība dakterim, kurš ieradās izsaukumā 10.08.2011. ap 16:00 Rīgā Mežciemā pie 5-gadīga bērna. Dakteris bija superprofesionāls, nosvērts un iejūtīgs. Liels paldies par veltīto laiku, sapratni un sniegtajiem padomiem!"

Paldies NMP dienesta brigādei: ārstam Reinim Siliņam un sanitārei Anastasijai Fjodorovai.


01.08.2011.

"Хочу выразить благодарность бригаде скорой помощи, работавшей 31 июля 2011 года (и сотрудникам другой бригады, прибывшим на вызов первыми) за быстрые и профессиональные действия по оказанию неотложной помощи моему мужу - Дмитрию, пострадавшему в результате несчастного случая. Спасибо Вам за Ваш труд!"
Paldies NMP dienesta brigādēm: ārsta palīgam Dainai Putniņai un reanimācijas brigādes ārstei Marijai Fedorovičai un ārsta palīgam Ērikam Didrihsonam.


18.07.2011.

"Vēlos teikt lielu, lielu paldies ātrās medicīnas dienesta brigādei un dakterei V.Sīmansonei. 15.jūlijā piedzīvoju anafilaktisko šoku. Pateicoties brigādes profesionālajam darbam veiksmīgi tiku tam pāri, atsākās normāla elpošana, nogāja mēles pampums un tūska uz sejas. Paldies!"
Paldies NMP dienesta brigādei: ārstei Virgīnijai Sīmansonei, ārsta palīgam Rūdolfam Rozem, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Jurijam Beliham.


23.05.2011.

"Gribu pateikties NMP brigādei, kas šā gada 10.maija vakarā bija izsaukumā Carnikavas novadā, par man sniegto palīdzību mājās un garajā ceļā no Carnikavas uz Stradiņa slimnīcu. Pēdējā laikā esmu sapratusi, ka visvērtīgākais ir tas, ko nevar nopirkt par naudu - cilvēcība un iejūtība. Paldies jaunajām mediķēm par to! Vēlu viņām veiksmi un izturību grūtajā darbā."
Paldies NMP dienesta brigādei: ārstei Maijai Vanagai, ārsta palīgam Ludmilai Koļesņikovai un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam J.Brokam.


30.03.2011.

"Gribēju pateikt milzīgu un vārdos neizsakāmu paldies Operatīvā medicīniskā dienesta dispečeriem, dr.Šikorovai un visiem Operatīvā medicīniskā dienesta ārstiem, kas palīdzēja sestdienas naktī 25.-26.martā glābt mana tēva U.S. dzīvību un arī pārvest viņu no Jēkabpils slimnīcas uz Gaiļezera Toksikoloģijas un sepses klīniku. Ļoti, ļoti, ļoti liels paldies!!!!"
Paldies NMP dienesta Operatīvās medicīnas daļas kolēģiem: reanimatologam Jeļenai Šikorovai, ārsta palīgam Dacei Blindei, operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Jānim Dejus, dispečerēm Baibai Barlotei un Olgai Doncovai.


18.03.2011

"Gribam izteikt vissirsnīgāko pateicību ārstam Melkurtam un šoferim par sniegto palīdzību manam vīram. 15. marta vakarā bijām uz koncertu Drāmas teātrī. Īsi pēc koncerta sākuma Ilmāram (72) palika slikti, viņš zaudēja samaņu. Izsauktās neatliekamās palīdzības ārsts sniedza kvalificētu pirmo izmeklēšanu un palīdzību. Tikām nogādāti P.Stradiņa slimnīcā, kur arī 4 stundas Ilmāru ārsti rūpīgi izmeklēja. Paldies jūsu ārstam un šoferim par godprātīgo darbu, sirsnību un iejūtību."
Paldies NMP dienesta brigādei: ārsta palīgam Jānim Melkurtam un operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa vadītājam Vitālijam Lukaševicam.

Atpakaļ