Latviski    In English    По-русски

Mobilā lietotne eVeselībasPunkts (eHealthPoint) līdz ar zvanu uz ārkārtas tālruni 113 NMP dienestam var nodot arī zvanītāja atrašanās vietas datus (GPS koordinātes) un izsaucēja informāciju (vārds, uzvārds, personas kods), ja tādi ir ievadīti. Arī tad, ja nav nepieciešamība izsaukt NMP brigādi, ikvienam ir iespēja lietotnes kartē ieraudzīt savas atrašanās vietas koordinātes, kuras var nosaukt jebkuram.

Daudzos gadījumos šī informācija var būtiski paātrināt mediķu brigādes izsūtīšanu un palīdzības saņemšanu.

Atceries! Atrašanās vietas datu precizitāte ir atkarīga no viedtālruņa operētājsistēmas, iestatījumiem, kā arī GPS satelītu pieslēguma aktivizēšanas.

Jāuzsver, ka nosūtītie dati ir tikai palīgs atrašanās vietas precizēšanai un neaizstāj sarunu ar dispečeru.

Papildu iespējas:

Ja situācija nav dzīvību apdraudoša, bet sazināšanās ar mediķiem ir nepieciešama, lietotne ļauj piezvanīt savam ģimenes ārstam vai ārpus viņa darba laika uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001.

Tāpat lietotne parādīs tuvāko ārstniecības iestādi, kontaktinformāciju un pakalpojumus, ko tā sniedz, kā arī navigācijas karti ar maršrutu uz tuvāko ārstniecības iestādi.

Lietotnē ir redzama arī informācija par steidzamās medicīniskās palīdzības punktiem, to sniegtajiem pakalpojumiem un darba laikiem, kā arī par slimnīcām, kur akūtos gadījumos var vērsties pēc palīdzības jebkurā diennakts laikā. Atliek tikai izvēlēties vajadzīgo medicīnas iestādi, un lietotne parādīs maršrutu uz to.

Lejupielādē bez maksas:

Tehniskās prasības:

Lai viedtālrunī lietotni lejuplādētu un izmantotu, nepieciešama kāda no ierīcēm, kurās darbojas operētājsistēma iOS 8.0, Android 3.0 vai jaunākas to versijas. Lietotne atrašanās vietu nosaka ar GPS, tāpēc ierīcē jābūt iespējotam GPS pakalpojumam vai funkcijai “Mana atrašanās vieta”.

 

Papildu informācija:

Lietotnes izstrādātājs SIA "Meditec" par eVeselībasPunkts.