Latviski    In English    По-русски

Privātuma politika

Izmantojot Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (turpmāk – NMP dienests) tīmekļa vietni, Jūs piekrītat, ka tiek izmantotas Veiktspējas/analītiskās sīkdatnes (angļu valodā “cookies”), ar mērķi uzlabot un organizēt NMP dienesta mājas lapas kvalitāti.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

Kā mēs sīkdatnes izmantojam?

NMP dienesta tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, lai:

  • atcerētos vai esat jau piekritis tam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes;

  • analizētu apmeklētāju darbības tīmekļa vietnē (pieslēguma laiku, ilgumu, skatītākās sadaļas);

  • atpazīst vai tiek izmantots JavaScript.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai jūs personiski identificētu, un dati par jūsu navigāciju ir mūsu kontrolē. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tam mērķim, kas norādīts šeit.

Google Analytics

NMP dienesta tīmekļa vietnē ir uzstādīts “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir NMP dienesta  tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā http://www.google.com/analytics/terms/us.html (angļu valodā).

Ja Jūs nevēlaties, lai NMP dienesta tīmekļa vietne iegūtu informāciju par Jūsu aktivitātēm šajā tīmekļa vietnē, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add -on papildrīks (https://support.google.com/analytics/answer/181881). Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

Kā izslēgt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet tīmekļa vietni, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Izmantotās sīkdatnes NMP dienesta mājas lapā:

Nr.

Sīkdatne

Datu apstrādes mērķis

Derīguma termiņš

Izmantojamie dati

1.

PHP SESSION

Tīmekļa vietnes aizsardzība pret uzbrukumiem

Līdz 2 stundām

Unikālais lietotājam piešķirtais ID numurs

2.

_ga

Izdalīt lietotāju tipus

2 gadi

Google analytics izmantojamais numurs

3.

_gat

Samazināt vaicājumu biežumu – ierobežotu datu vākšanu lielas plūsmas tīmekļa vietnēs

10 minūtes

Google analytics izmantojamais numurs

4.

_gid

Izmanto, lai noteiktu vietnes unikālos lietotājus.

24 stundas

Google analytics izmantojamais numurs

1. sīkdatnes pārzinis ir The PHP Group.
2.-4. sīkdatņu pārzinis ir Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043, ASV.  Google Inc, saistības attiecībā uz fizisko personu datu apstrādi.Atpakaļ