Latviski    In English    По-русски

Aicinām darbā izsaukumu pieņemšanas dispečeri Rīgā

22.02.2019

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests aicina pieteikties pretendentus uz

Operatīvās vadības centra

IZSAUKUMU PIEŅEMŠANAS DISPEČERA-ĀRSTA PALĪGA

(profesijas kods 3258 01) amata vietu

 

Darba laiks: Pilna slodze saskaņā ar summētā darba laika grafiku

Darba vieta: Rīga

 

Darba pienākumi

Atbildēt uz ‘113’ ienākošiem zvaniem, izjautāt zvanītāju, veikt izsaukuma informācijas fiksēšanu izsaukuma elektroniskajā kartē, sniegt pirmās palīdzības padomus vai medicīniskas konsultācijas savas kompetences ietvaros, nodot izsaukumu izpildei vai konsultācijai.

Svarīgi! Izsaukumu pieņemšanas dispečers ir pirmais, kas sniedz palīdzību kritiskās situācijās nonākušajiem un no viņa lēmuma un rīcības atkarīga turpmāka palīdzības sniegšana saslimušajam/cietušajam.

 

Prasības pretendentam:

 • 1.līmeņa profesionālā augstākā medicīniskā izglītība (ārsta palīgs)

 • Labas valsts un krievu valodas zināšanas

 • Priekšroka pretendentiem ar svešvalodu zināšanām

 • Augsta atbildības sajūta un precizitāte

 • Prasme operatīvi iegūt un analizēt informāciju un patstāvīgi pieņemt lēmumus

 • Labas komunikācijas prasmes un spēja strādāt komandā

 • Labas datora lietošanas prasmes

 • Labas valsts ģeogrāfijas zināšanas

 

Vēlams:

neatliekamās medicīnas ārsta palīga sertifikāts un/vai darba pieredze neatliekamajā medicīnā

 

Piedāvājam:

 • Valsts apmaksātu veselības aprūpi – atbrīvojumu no pacienta iemaksas un līdzmaksājumiem

 • Iespēju plānot savu darba grafiku

 • Stabilu atalgojumu (no EUR 850.00 (4.amatu kvalifikācijas kategorija) līdz EUR 1025.00 (3.amatu kvalifikācijas kategorija)  pirms nodokļu nomaksas un normatīvajos aktos noteiktās piemakas, tai skaitā piemaksu atbilstoši darba stāžam ārstniecības jomā un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam.

 

Vakantajam amatam noteikta mēnešalga saskaņā ar 2018.gada 18.decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.851 ”Noteikumi par zemāko mēnešalgu un speciālo piemaksu veselības aprūpes jomā nodarbinātajiem”.

 

Motivētu pieteikumu un CV līdz 2020.gada 30. jūlijam aicinām iesniegt NMP dienesta Personāla vadības un attīstības nodaļā Laktas ielā 8, Rīgā vai nosūtīt uz e-pastu konkursam@nmpd.gov.lv. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs tikuši līdz otrajai atlases kārtai.   Tālrunis uzziņām 67337802, 67337012

 

Jūsu personas datus – iesniegto dzīves gājumu (Curriculum Vitae) un dokumentus, lai novērtētu Jūsu iespējamību ieņemt amatu uz kuru izsludināts konkurss, pamatojoties uz Darba likuma 32.pantu un Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta f) apakšpunktu apstrādās Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests; Reģ. Nr. 90009029104; adrese: Laktas iela 8, Rīga, LV-1013; tālr. Nr. 67337000; e-pasts: nmpd@nmpd.gov.lv