Latviski    In English    По-русски
Glābt un saglabāt cilvēku dzīvības

Mūsu misija ir glābt un saglabāt cilvēku dzīvības

NMP dienesta mērķis ir īstenot vienotu valsts politiku neatliekamās medicīniskās palīdzības un katastrofu medicīnas jomā. NMP dienests organizē un nodrošina efektīvu, savlaicīgu un kvalitatīvu neatliekamo medicīnisko palīdzību saslimušajiem un cietušajiem veselībai un dzīvībai kritiskās situācijās ikdienā un ārkārtas situācijās visā Latvijā.
Lasīt vairāk

Kontakti

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
Laktas iela 8, Rīga,
LV-1013, Latvija
Tālrunis: 67337000
Fakss: 67709176
E-pasts: nmpd@nmpd.gov.lv
Vairāk kontaktus skatīt šeit
Seko NMPD Twitter Seko NMPD Instagram Seko NMPD Facebook Seko NMPD Flickr Seko NMPD Youtube

Dodies virtuālā ekskursijā!

Dodies virtuālā ekskursijā!

Lasīt vairāk rakstu Dodies virtuālā ekskursijā!

Aktualitātes

04.12.2018
Ar slimnīcu katastrofu medicīnas plānotājiem pārrunās gatavību ārkārtas situācijām un paveikto šajā gadā

Trešdien, 5. decembrī, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicinājis ārstniecības iestāžu katastrofu medicīnas sistēmas plānotājus uz ikgadējo semināru, kura laikā tiks pārrunāta slimnīcu gatavība ārkārtas situācijām un paveiktais šajā gadā.

Lasīt vairāk rakstu Ar slimnīcu katastrofu medicīnas plānotājiem pārrunās gatavību ārkārtas situācijām un paveikto šajā gadā
30.11.2018
NMP dienests konkursā „Drošākais uzņēmuma autoparks” saņem sudraba godalgu

29. novembrī jau sesto reizi tika paziņoti BALTA un Satiksmes ministrijas gada balvas „Drošākais uzņēmuma autoparks” uzvarētāji, godinot tos uzņēmumus Latvijā, kuri visprasmīgāk pārvalda savus autoparkus, rūpējoties gan par darbinieku prasmēm un zināšanām, gan kopējo satiksmes drošību. Apbalvojumu saņēma arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

Lasīt vairāk rakstu NMP dienests konkursā „Drošākais uzņēmuma autoparks” saņem sudraba godalgu
16.11.2018
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests apliecina gatavību darbam ārkārtas medicīniskajā situācijā

Saistībā ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Rīgas reģionālajā centrā izsludināto ārkārtas medicīnisko situāciju* dienestā ir izveidota un darbojas Ārkārtas vadības grupa, kuras uzdevums ir vadīt situāciju un izstrādāt krīzes pārvaldības risinājumus, lai nodrošinātu dienesta spēju Rīgā operatīvi reaģēt uz dzīvībai kritiskiem izsaukumiem.

Lasīt vairāk rakstu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests apliecina gatavību darbam ārkārtas medicīniskajā situācijā
13.11.2018
Veselības ministre šodien tikās ar dienesta darbiniekiem, lai pārrunātu izsludināto ārkārtas medicīnisko situāciju RRC

Saistībā ar izsludināto ārkārtas medicīnisko situāciju NMPD Rīgas reģionālajā centrā, veselības ministre Anda Čakša 13. novembrī tikās ar dienesta darbiniekiem, lai pārrunātu esošo situāciju.

Lasīt vairāk rakstu Veselības ministre šodien tikās ar dienesta darbiniekiem, lai pārrunātu izsludināto ārkārtas medicīnisko situāciju RRC
09.11.2018
Izsludināta ārkārtas medicīniskā situācija NMPD Rīgas reģionālajā centrā

Preses brīfingā informē par izsludināto ārkārtas medicīnisko situāciju NMP dienesta Rīgas reģionālajā centrā.

Lasīt vairāk rakstu Izsludināta ārkārtas medicīniskā situācija NMPD Rīgas reģionālajā centrā
11.11.2018
Godinot Latvijas brīvības cīnītājus, vienlaikus sakām paldies ikvienam, kuri arī šodien ir sardzē par cilvēku dzīvībām

Lāčplēša diena ir mūsu valsts varoņu diena. Godinot Latvijas brīvības cīnītājus, vienlaikus sakām paldies ikvienam, kuri arī šodien ir sardzē par cilvēku dzīvībām.

Lasīt vairāk rakstu Godinot Latvijas brīvības cīnītājus, vienlaikus sakām paldies ikvienam, kuri arī šodien ir sardzē par cilvēku dzīvībām
05.10.2018
Pilotprojekta rezultāti apliecina – jaunā iniciatīva par brigādēm, kurās mediķi vada arī operatīvo transportu, attaisnojas

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigādes, kurās paši mediķi vada arī operatīvo transportu, savu darbu veic sekmīgi. To apliecina pilotprojekta* pirmie rezultāti, analizējot jauno brigāžu darbu trīs mēnešu periodā.

Lasīt vairāk rakstu Pilotprojekta rezultāti apliecina – jaunā iniciatīva par brigādēm, kurās mediķi vada arī operatīvo transportu, attaisnojas
05.10.2018
Informēs par NMPD pilotprojektu – mediķu brigādēm, kurās mediķi izsaukumos vada arī operatīvo transportu

Piektdien, 5.oktobrī, plkst. 11:00 aicinām masu mediju pārstāvjus uz preses konferenci, lai informētu par izvērtējumu un pirmajiem secinājumiem Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pilotprojektam, kā ietvaros kopš šā gada jūlija dienestā izveidotas un strādā atsevišķas mediķu brigādes, kurās paši mediķi vada arī operatīvo transportu, dodoties izsaukumos pie pacientiem.

Lasīt vairāk rakstu Informēs par NMPD pilotprojektu – mediķu brigādēm, kurās mediķi izsaukumos vada arī operatīvo transportu
27.09.2018
NMP dienests 3.novembrī organizēs pirmās palīdzības pasniedzēju kvalifikācijas paaugstināšanas semināru.

3. novembrī no plkst. 9:00 līdz 17:00, Rīgā, Graudu ielā 64, norisināsies NMP dienesta rīkots pirmās palīdzības pasniedzēju kvalifikācijas paaugstināšanas seminārs. Semināra dalībniekiem būs iespēja iegūt papildus zināšanas pirmās palīdzības apmācības jomā insulta, galvas traumu gadījumos un sprādzienu izraisītajos negadījumos.

Lasīt vairāk rakstu NMP dienests 3.novembrī organizēs pirmās palīdzības pasniedzēju kvalifikācijas paaugstināšanas semināru.
18.09.2018
Līvānos organizēs projektu “Viena diena drošībai”

Ceturtdien, 20. septembrī, vairāk nekā 200 Līvānu novada 3. un 4. klašu audzēkņi piedalīsies projektā “Viena diena drošībai”, ko organizē AS “Sadales tīkls”. Pasākumā  bērni viegli saprotamā veidā praktiski iepazīsies ar dažādu dzīves situāciju būtiskākajiem drošības jautājumiem.

Lasīt vairāk rakstu Līvānos organizēs projektu “Viena diena drošībai”