Latviski    In English    По-русски
Glābt un saglabāt cilvēku dzīvības

Mūsu misija ir glābt un saglabāt cilvēku dzīvības

NMP dienesta mērķis ir īstenot vienotu valsts politiku neatliekamās medicīniskās palīdzības un katastrofu medicīnas jomā. NMP dienests organizē un nodrošina efektīvu, savlaicīgu un kvalitatīvu neatliekamo medicīnisko palīdzību saslimušajiem un cietušajiem veselībai un dzīvībai kritiskās situācijās ikdienā un ārkārtas situācijās visā Latvijā.
Lasīt vairāk

Kontakti

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
Laktas iela 8, Rīga,
LV-1013, Latvija
Tālrunis: 67337000
Fakss: 67709176
E-pasts: nmpd@nmpd.gov.lv
Vairāk kontaktus skatīt šeit
Seko NMPD Twitter Seko NMPD Instagram Seko NMPD Facebook Seko NMPD Flickr Seko NMPD Youtube

Dienas TOP aktualitāte

Dodies virtuālā ekskurijā!

Dodies virtuālā ekskursijā!

Lasīt vairāk rakstu Dodies virtuālā ekskurijā!

Aktualitātes

27.11.2015
Nomas sludinājums - Rīgā, Bolderājas mikrorajonā

Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāžu izvietošanai nepieciešamas telpas Rīgā, Bolderājas mikrorajonā. Sīkāka informācija dokumentos pielikumā.

Lasīt vairāk rakstu Nomas sludinājums - Rīgā, Bolderājas mikrorajonā
17.11.2015
Aktualizēts Katastrofu medicīnas plāns

Ar 2015.gada 23.oktobra ar rīkojumu Nr.135, Veselības ministrija ir apstiprinājusi aktualizēto Valsts Katastrofu medicīnas plānu (turpmāk valsts KMP) un tā jauno pielikumu - "Gripas pandēmijas gatavības plānu".

Lasīt vairāk rakstu Aktualizēts Katastrofu medicīnas plāns
10.11.2015
Tiek iznomātas ēdnīcas telpas ar aprīkojumu

Tiek iznomātas ēdnīcas telpas ar aprīkojumu  Rīgā, Duntes ielā 8 (nekustamā īpašuma kadastra Nr.01000170147) 273.7 m2 platībā

Lasīt vairāk rakstu Tiek iznomātas ēdnīcas telpas ar aprīkojumu
06.11.2015
“Esi drošs – neesi pārdrošs” finālā uzvar un titulu “Visdrošākā klase 2015” iegūst Bauskas Valsts ģimnāzijas komanda “Drošie soļi”

Ceturtdien, 5. novembrī Iekšlietu ministrijā norisinājās konkursa “Esi drošs – neesi pārdrošs” fināla sacensības, kurās desmit Latvijas skolu komandas no Rīgas, Bauskas, Staļģenes, Pelēčiem, Salas, Naukšēniem, Mežvidiem, Jaunsilavas un Krimuldas sacentās par titulu “Visdrošākā klase – 2015” un apmeklējumu Līvu Akvaparkā.

Lasīt vairāk rakstu “Esi drošs – neesi pārdrošs” finālā uzvar un titulu “Visdrošākā klase 2015” iegūst Bauskas Valsts ģimnāzijas komanda “Drošie soļi”
29.10.2015
Notiks pirmās palīdzības pasniedzēju kvalifikācijas paaugstināšanas seminārs

NMP dienests 2015.gada 28.novembrī organizē  pirmās palīdzības pasniedzēju kvalifikācijas paaugstināšanas semināru.
Seminārā Jums būs iespēja iegūt papildus zināšanas pirmās palīdzības apmācības jomā apdegumu un dzīvībai bīstamas asiņošanas gadījumos, kā arī atdzīvināšanas pasākumu veikšanā. 

Lasīt vairāk rakstu Notiks pirmās palīdzības pasniedzēju kvalifikācijas paaugstināšanas seminārs
27.10.2015
Pasaules Insulta dienas ietvaros aktualizēs jautājumus par sirds slimību profilaksi

Ceturtdien, 29.oktobrī, tiek atzīmēta Pasaules Insulta diena, kuras ietvaros Slimību profilakses un kontroles centrs, sadarbībā ar Latvijas Insulta biedrību, aktualizēs jautājumus par insultu un sirds asinsvadu slimību profilaksi. Šogad Pasaules Insulta dienas tēma ir “Es esmu sieviete. Mani apdraud insults.”

Lasīt vairāk rakstu Pasaules Insulta dienas ietvaros aktualizēs jautājumus par sirds slimību profilaksi
26.10.2015
Projekta “Esi drošs – neesi pārdrošs” finālā sacensību par galveno balvu turpinās 10 komandas no Latvijas skolām

Ir zināmas tās 10 komandas, kuras izturēja informatīvi izglītojošā projekta “Esi drošs – neesi pārdrošs” konkursa 2.atlases kārtu un turpinās cīņu konkursa finālā 5.novembrī par titulu “Visdrošākā klase – 2015” un apmeklējumu Līvu Akvaparkā.

Lasīt vairāk rakstu Projekta “Esi drošs – neesi pārdrošs” finālā sacensību par galveno balvu turpinās 10 komandas no Latvijas skolām
21.10.2015
Aicinām piedalīties preses konferencē par bērnu un jauniešu drošības jautājumiem projekta “Esi drošs – neesi pārdrošs” ietvaros

Piektdien, 23.oktobrī, plkst. 12.00, Iekšlietu ministrijā, Čiekurkalna 1.līnijā 1, notiks preses konference, lai pievērstu sabiedrības uzmanību ar bērnu un jauniešu drošību saistītiem jautājumiem.

Lasīt vairāk rakstu Aicinām piedalīties preses konferencē par bērnu un jauniešu drošības jautājumiem projekta “Esi drošs – neesi pārdrošs” ietvaros
14.10.2015
Projekta “Esi drošs – neesi pārdrošs” pusfinālā sacensību par galveno balvu turpinās 20 komandas no Latvijas skolām

Ir zināmas tās 20 komandas, kuras izturēja informatīvi izglītojošā projekta “Esi drošs – neesi pārdrošs” konkursa 1.atlases kārtu un turpinās cīņu par titulu “Visdrošākā klase – 2015” un apmeklējumu Līvu Akvaparkā  konkursa pusfinālā 23.oktobrī. 

Lasīt vairāk rakstu Projekta “Esi drošs – neesi pārdrošs” pusfinālā sacensību par galveno balvu turpinās 20 komandas no Latvijas skolām
09.10.2015
Par Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktora pienākumu izpildītāju ieceļ Sarmīti Villeri

Noslēdzoties NMP dienesta konkursam uz vakanto NMP dienesta direktora vietnieka katastrofu medicīnas jautājumos-Katastrofu medicīnas centra vadītāja amatu, šajā amatā iecelta līdzšinējā NMP dienesta Rīgas reģionālā centra vadītāja vietniece operatīvajos jautājumos Sarmīte Villere. Veselības ministrs Dr.Guntis Belēvičs no šodienas, 9.oktobra, par NMP dienesta direktora pienākumu izpildītāju iecēlis S.Villeri.

Lasīt vairāk rakstu Par Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktora pienākumu izpildītāju ieceļ Sarmīti Villeri